Okolje ON/OFF

Збогум еМакедонијо ! [A K J] - ЗАВРШЕНО !

416 Dan 1,958, 01:38 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Добро утро.

Вчера,по долго размислување решив да ја напуштам оваа игра.
Пишав тикет до админите да ми го избришат акаунтот,но пред да ми го избришат акаунтот ке направам поделба за сите македонци.

[img]http://fotografija.com.mk/images/2013/03/[/img]

preberi več »

Денешните поделби ! [Ден 1956-1957]

24 Dan 1,956, 05:20 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublikЗдраво еМакедонијо !Во соработка со dia761 се договоривме да направиме и македонски превод на статиите во кои таа … preberi več »

Денешните поделби ! [Ден 1954-1955]

22 Dan 1,954, 12:43 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Prvi koraki v eRepublik Prvi koraki v eRepublikЗдраво еМакедонијо !Во соработка со dia761 се договоривме да направиме и македонски превод на статиите во кои таа … preberi več »

[eMKD]Top20 MUs - Top10 Soldiers

25 Dan 1,953, 04:53 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Vojaške analize Vojaške analize


'Top 20 Military Units of MKD - monthly damage'
http://www.egov4you.info/country/units/79

monthly data were counted from 22:00eR day preberi več »

[ТМОРО]15 дена постоење-450 членови! Биди и ти дел од нас

18 Dan 1,951, 04:23 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

Здраво еМакедонијо !

Здраво браќа и сестри !Здружението Т М О Р О денеска прави 15 дена од активно постоење.
Во таа чест ве поканувам сите да станете дел од нас.
За само

preberi več »