Okolje ON/OFF

" Lidhja e Arbrit " - Programi

29 Dan 2,011, 02:31 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize

Pershendetje trima shqiptare!

Perseri “Lidhja” tashme e shumenjohur shqiptare,ose ndryshe edhe partia “Lidhja e Arbrit” vjen perseri perpara jush per te rikujtuar prioritet e saj dhe te gjithe Shqiperise,si edhe planin e saj per te arritur ne

preberi več »

(MoFA) '' Medals of Gratitude ''

61 Dan 1,924, 09:28 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaRepublic of Albania
Ministry of Foreign Affairs
John Largo - '' Medal of gratitude ''

[ … preberi več »

(MoFA) Millyi - "Honorary Ambassador of Albania"

32 Dan 1,923, 09:48 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava
Republic of Albania
Ministry of Foreign Affairs


"millyi" - "Honorary Ambassador of … preberi več »