Okolje ON/OFF

Video duke kenduar tifozet kroat dhe duke than Kosova Republik..!

6 Dan 1,950, 09:29 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabavaPer Te Pare Vidion Klikoni Ketu

[img]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-[/img] … preberi več »

Amerikanët kanë vite që përgatisin projektin e “Shqipërisë së Madhe”

1 Dan 1,902, 02:46 Published in Albania Albania Politične debate in analize Politične debate in analize


Konfigurimi i hapësirës gjeostrategjike në Ballkan. Si po përgaditet projekti i ashtuquajtur i “Shqipërisë së Madhe” sipas gazetës kroate “Slobodna Dalmacija”.
E … preberi več »

“Shqiperia e madhe”, projekt i SHBA kunder botes Ortodokse?

7 Dan 1,873, 16:39 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava


Më 5 dhjetor 2012, kryeministri shqiptar Sali Berisha garantoi pasaporta shqiptare për të gjithë shqiptarët, kudo që jetojnë…

Deklarata u bë gjatë një vizite ne qytetin e
preberi več »

Google Na Uron 100 Vite Pavarsi

3 Dan 1,834, 15:58 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava

preberi več »

Konfirmohet : Google Doodle per 100 vjetorin e shtetit Shqiptar

11 Dan 1,827, 13:41 Published in Albania Albania Družbeni stiki in zabava Družbeni stiki in zabava


Google do të festojë 100 vjetorin e shtetit Shqiptar me një "doodle" dhe ky është lajmi konfirmues! Doodle-s jane logo-supriza nga Google qe nxirren ne caste te preberi več »