Okolje ON/OFF

Join the new world

 

SPA Me fal .

Dan 1,899, 10:56 Published in Albania Albanija s strani Cerciz.TopulliDjema te SPA ju kerkoj ndjes por jam shum i angazhuar ne RL edhe nuk po mundem te merrem shum me lojen keshtu qe do tia kaloj komanden ndonje personi qe eshte aktiv .
Sa po te me jape OK-ein Komandanti legjendar i SPA (Crazy Alboz)
Serjozisht me vjen shum keq per kete shkeputje , por RL mbi te gjitha .
Sezoni eshte sezon keshtu qe e kam te pamundur .
Jo vetem kjo por nje arsye tjeter eshte sepse ndimat qe une premtova ishin goxha te larta edhe nuk e kreva si duhet kete detyre .
Keshtu qe ju lutem te me falni edhe shpresoj qe pasardhesi tjeter te jete i denje per te udhehequr kete Njesi.

SPA PER JETE Cerciz.Topulli (Klitoni92)
 

Komentarji

Dible21
Dible21 Dan 1,899, 11:00

o/ Sezoni mbetet sezon xDD
Shih shkollen dhe rl se SPA dhe loja ktu do jen!!

samenamenonameless
samenamenonameless Dan 1,899, 14:25

hahah edhe cercizi ka provime .. suksese ne provime plak se te tjerat vijne me rralle

Crazy Alboz
Crazy Alboz Dan 1,900, 23:23

rri pa marak vlla se ska problem sa te kemi nj teritor kthehem una ne shqiperi. Edhe kush don me qen commander i SPA-s te me dergoj message edhe do shikoj kush eshte ma i arsyeshem per commander.

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.