Ambient on/off

Join the new world

 

SPA Me fal .

Day 1,899, 10:56 Published in Albania Albania by Cerciz.TopulliDjema te SPA ju kerkoj ndjes por jam shum i angazhuar ne RL edhe nuk po mundem te merrem shum me lojen keshtu qe do tia kaloj komanden ndonje personi qe eshte aktiv .
Sa po te me jape OK-ein Komandanti legjendar i SPA (Crazy Alboz)
Serjozisht me vjen shum keq per kete shkeputje , por RL mbi te gjitha .
Sezoni eshte sezon keshtu qe e kam te pamundur .
Jo vetem kjo por nje arsye tjeter eshte sepse ndimat qe une premtova ishin goxha te larta edhe nuk e kreva si duhet kete detyre .
Keshtu qe ju lutem te me falni edhe shpresoj qe pasardhesi tjeter te jete i denje per te udhehequr kete Njesi.

SPA PER JETE Cerciz.Topulli (Klitoni92)
 

Comments

Dible21
Dible21 Day 1,899, 11:00

o/ Sezoni mbetet sezon xDD
Shih shkollen dhe rl se SPA dhe loja ktu do jen!!

samenamenonameless
samenamenonameless Day 1,899, 14:25

hahah edhe cercizi ka provime .. suksese ne provime plak se te tjerat vijne me rralle

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,900, 23:23

rri pa marak vlla se ska problem sa te kemi nj teritor kthehem una ne shqiperi. Edhe kush don me qen commander i SPA-s te me dergoj message edhe do shikoj kush eshte ma i arsyeshem per commander.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.