Okolje ON/OFF

Join the new world

 

Projekt ne RL

Dan 1,900, 14:40 Published in Albania Albanija s strani RadeciVV

Pershendetje te gjitheve.

Nder perfitimet e pakta qe mund te kemi ne kete loje, eshte se nese deshirojme te reklamojme ndonje gje nga RL, apo edhe ta ndajme me miqte tane ne loje, e kemi mundesine te bejme njefare reklamimi sado modest.

Pikerisht, per kete gje, desha qe te e ndaj me ju webfaqen/projektin me te fundit tim ne RL (i kam bere apo kam qene pjesmarres ne mese 20 projekte me pare), i quajtur llafet.com.

Eshte nje faqe me tematike humoristike, qe me ane te nje "satire" apo "trillimi" shfaq realitetin e shume ngjarjeve, kryesisht ne Kosove.

Ju ftoj ta vizitoni
https://llafet.com/

Faleminderit, DardanH.

 

Komentarji

Andiroid
Andiroid Dan 1,900, 14:45

I pari une une une ; )

Luna30
Luna30 Dan 1,900, 14:47

v 33

Afrodita Mf
Afrodita Mf Dan 1,900, 15:18

V dhe urime

AgimRamadaniGL
AgimRamadaniGL Dan 1,900, 15:53

a pasmi fillu me biznis ne erepublik a ?

Snooop Lion
Snooop Lion Dan 1,900, 16:49

sa po kushtojkan votat ne market ? 😃

RadeciVV
RadeciVV Dan 1,900, 17:35

^ Pa pare per mu 🙂

jonkastrioti
jonkastrioti Dan 1,900, 19:36

o7 voted + koment ne faqe 🙂

albAngel
albAngel Dan 1,901, 23:47

mundemi te bejme edhe thjeshte letra te fotokopjuara me ngjyra e ti shperndajme neper peme neper qytet

Dardan N81
Dardan N81 Dan 1,901, 13:59

Suksese !

ujku76
ujku76 Dan 1,902, 05:00

Dard, ti e ke bere faqen llafe.com? Bravo! Shume profesionale nga dizanji, funksionet.

 
Objavi komentar

Kaj je to?

Prebirate članek, ki ga je napisal državljan eRepublika, izjemne večigralske strateške igre, ki temelji na državah iz resničnega življenja. Ustvarite svoj značaj in pomagajte vaši državi doseči slavo medtem ko se uveljavljate kot vojni junak, znan založnik ali finančni mogotec.