Ambient on/off

Join the new world

 

Projekt ne RL

Day 1,900, 14:40 Published in Albania Albania by RadeciVV

Pershendetje te gjitheve.

Nder perfitimet e pakta qe mund te kemi ne kete loje, eshte se nese deshirojme te reklamojme ndonje gje nga RL, apo edhe ta ndajme me miqte tane ne loje, e kemi mundesine te bejme njefare reklamimi sado modest.

Pikerisht, per kete gje, desha qe te e ndaj me ju webfaqen/projektin me te fundit tim ne RL (i kam bere apo kam qene pjesmarres ne mese 20 projekte me pare), i quajtur llafet.com.

Eshte nje faqe me tematike humoristike, qe me ane te nje "satire" apo "trillimi" shfaq realitetin e shume ngjarjeve, kryesisht ne Kosove.

Ju ftoj ta vizitoni
https://llafet.com/

Faleminderit, DardanH.

 

Comments

Andiroid
Andiroid Day 1,900, 14:45

I pari une une une ; )

Luna30
Luna30 Day 1,900, 14:47

v 33

Afrodita Mf
Afrodita Mf Day 1,900, 15:18

V dhe urime

AgimRamadaniGL
AgimRamadaniGL Day 1,900, 15:53

a pasmi fillu me biznis ne erepublik a ?

Snooop Lion
Snooop Lion Day 1,900, 16:49

sa po kushtojkan votat ne market ? 😃

RadeciVV
RadeciVV Day 1,900, 17:35

^ Pa pare per mu 🙂

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,900, 19:36

o7 voted + koment ne faqe 🙂

albAngel
albAngel Day 1,901, 23:47

mundemi te bejme edhe thjeshte letra te fotokopjuara me ngjyra e ti shperndajme neper peme neper qytet

Dardan N81
Dardan N81 Day 1,901, 13:59

Suksese !

ujku76
ujku76 Day 1,902, 05:00

Dard, ti e ke bere faqen llafe.com? Bravo! Shume profesionale nga dizanji, funksionet.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.