Ambient pornit/oprit

Bugarska Provokacija

6 Ziua 1,826, 06:26 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment

zdravo luge eve edna bugarska provokacija koja vidov vo erep pisocite "StoneCold1 :Думи на Баба Ванга : " Македония е българска земя. Тя не е държава, а част от българската територия.""

citește în continuare »

мојата помош за Македонија

0 Ziua 1,774, 00:50 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Analiză militară Analiză militarăcitește în continuare »

Конгресман

2 Ziua 1,614, 02:45 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Здраво момци и девојки!!!

Решив да се приjавувам за конгресман од листата на
Obedineta eMakedonija.

Можете да ме најдете во рег

citește în continuare »

Две слика-многу зборови

1 Ziua 1,611, 05:44 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Analiză militară Analiză militară

браво момци и девојки


мислам се справивме добро со Грција и Албанија.


а сеа одиме за Турција!!!
поз

citește în continuare »