Ambient pornit/oprit

EPIRI! MITI DHE LEGJENDA.

7 Ziua 2,866, 10:09 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

MESONI ZANAFILLAT E POPULLIT QE JU KA LINDUR...
https://www.youtube.com/results?search_query=epiri+alpo+tv

citește în continuare »

PAPAGALLËT E KATEDRALES SË DHËRMIUT

12 Ziua 2,850, 09:32 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Në mëngjesin e 26 gushtit të vitit 2015, ora 5.10 min, nënpunësi i zyrës 34, Ministria e Jashtme Greke, kati tretë, korridori djathtas (në krah të haleve), u zgjua nga zilja e telefonit.

–Ç’është? Kush është?– pyeti nervoz nënpunësi i katit
citește în continuare »

ALBIN KURTI, BEN BLUSHI DHE THYERJA E ENDRRES.

20 Ziua 2,632, 10:02 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Pershendetje te gjitheve! Ne pergjigje te akuzave te "qeverise" dhe "opozites" se i kam harruar lexuesit e erepublikes, ju ftoj te lexoni artikullin tim te fundit te botuar sot nga gazeta "Bota Sot" (on line del neser!).

https://kulebujar.

citește în continuare »

KAMPIONATI BOTËROR I FUTBOLLIT DHE “SINDROMA E JENIҪERLLËKUT”

12 Ziua 2,432, 12:16 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Tanimё qё kampionati botёror i futbollit ka mbaruar, mundemi tё meditojmё qetёsisht mbi njё nga çёshtjet qё gjatё zhvillimit tё tij ndezi aq shumё debate dhe emocione tё kundёrta .
Penalltitё? Arbitrimi? Mbytja e turpshme e “titanikut” Brazil?

citește în continuare »

FALEMINDERIT I FORTLUMTURI IRENE!

21 Ziua 2,391, 04:50 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

(Botuar edhe ne gazeten "KOSOVA SOT")

Kёto ditё politikanёt, gazetarёt dhe opinionistёt e tё gjitha ngjyrave dhe formave si tё kishin zbritur nga bota e pёrkryer e qiejve na u lebetitёn, qan dhe qurravitёn duke pёrdorur tё gjitha tipet e

citește în continuare »