Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Olukorrast riigis - maksumuudatuste analüüs

10 Ziua 3,188, 02:21 Publicat în Estonia Estonia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăKuna veel möödunud nädalal oli väike vaidlus maksude teemal, siis puust ja punaseks Eesti maksulaekumised nädal enne ja nädal … citește în continuare »

[RT] Olukorrast riigis - maksuskandaal

10 Ziua 3,181, 15:46 Publicat în Estonia Estonia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăMõtlesin pikalt, kas ignoreerida täna lahvatanud maksuteemat või mitte, sest paraku on nii, et osadel on juba ette kindel "õ … citește în continuare »

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 Ziua 3,160, 01:34 Publicat în Estonia Estonia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … citește în continuare »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 Ziua 3,145, 17:05 Publicat în Estonia Estonia Analiză financiară Analiză financiarăEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … citește în continuare »

[RT] Olukorrast riigis

29 Ziua 3,112, 13:13 Publicat în Estonia Estonia Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politicăOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … citește în continuare »