Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

1. Sub my newspaper
2. PM me with the number and your newspaper link.
3. I'll sub you back 🙂

[MoD] Thjesht EPIKE

52 Ziua 2,165, 14:22 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militarăPershendetje bashkatdhetar!

JA DOLEM MBANE!!! 🙂

Eshte teper e veshtire te gjehen fjalet e duhura per te pershkruar mundin, organizimin, emocjonet dhe madheshtine e asaj Lufte Epike!citește în continuare »

[MoD] AS i Malit te Zi

65 Ziua 2,162, 13:35 Publicat în Albania Albania Ordine de luptă Ordine de luptăPershendetje bashkatdhetar!

Zgjedhjet per kongres jan pas pak ditesh. Duke patur parasysh qe eIndia do mundohet te luftoje serjozisht per ta siguruar ate, jemi munduar per ta vonuar sulmin e saj … citește în continuare »

[MoD] Objektivat dhe Puna 2

16 Ziua 2,158, 15:20 Publicat în Albania Albania Ordine de luptă Ordine de luptăPershendetje bashkatdhetar!

Zgjedhjet per Kongres po afrojne dhe siç dihet shumica e shteteve nen pushtim total mundohen te organizojne RW serjoze, kunder pushtuesve te tyre, per te fituar te pakten … citește în continuare »

MoD: Objektivat dhe Puna

29 Ziua 2,148, 13:51 Publicat în Albania Albania Ordine de luptă Ordine de luptăPershendetje bashkatdhetar!

Ky artikull eshte nje paraqitje e shkurter e objektivave kryesor dhe organizimit te punes te Ministrise se Mbrojtjes per kete muaj.

Nuk diskutohet qe prio maksimale citește în continuare »

Shqiptar! Lejeni Malin e Zi te fitoje! (day 2139)

13 Ziua 2,139, 15:41 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militară

Pershendetje qytetar te eShqiperise,

Siç i keni pare rrjedhat e fundit, Serbia na ka propozuar si NE dhe dihet qe nuk kemi fuqi per tu matur me ta! Gjithashtu kemi edhe nje lufte tjeter te hapur me Malin e Zi!

Cfare do ishte mire te benim ne?

citește în continuare »