Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Gjethqka qka mbjen n'mend !

Akaunti ne shitje

3 Ziua 2,900, 15:05 Publicat în Albania Albania Analiză financiară Analiză financiară

Strength:44,609.15
Level:29
Division: 1
Full TG + 50gold

citește în continuare »

FORCA DJEM NDERONANI !

0 Ziua 2,116, 04:04 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Mund të jeni të parët që mund të
kualifikoheni në një Botëror në
historinë e këtij KOMBI, të KOMBIT
TUAJ, të KOMBIT të baballarëve
dhe nënave TUAJ, një KOMB të cilin
edhe unë kam filluar ta ndjejë
pjesë timen. Mund të jeni të parët
që arrini

citește în continuare »

Te kordinohemi !

2 Ziua 2,062, 16:00 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militară

Ju kisha lut shum juve qe i keni kry misionet edhe keni mar BB edhe SB mos ti hargjoni per BH.Mundem mu kordinu edhe me shliru Kosoven.
E kuptoj qe edhe serbet i kan fitu keto bombe sigurt edhe ma shum se na, po na duhet me prit deri diten e fundit

citește în continuare »

Thjesht ide !

10 Ziua 2,030, 09:49 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Ideja eshte qe pse eShqiperia si nje shtet me lojtar intelegjent(p.sh si pune jeme) mos te provoj te boj nje PTO ndonje shteti me te dopt se ne.
ne fillim nje kongresmen pastaj 5 persona,pastaj ndonje link qe lojtart qe fillojn lojen te

citește în continuare »

Qysh me bo BabyBoom te sukses'shem!

29 Ziua 2,027, 16:31 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Skuksesi ma i madh ish arrit nese ish publiku ne n'donje kanal televiziv por siq e dim te gjith keta ropshat kerkojn shum para.Si ti bejme ato ?
Te gjith se bashku 3,451 banor virtual te Shqiperis do ta luajm jave qe vjen ka nje bastore(skedin)

citește în continuare »