Ambient pornit/oprit

Victory over eBelakurva[Polandball]

17 Ziua 2,375, 04:33 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militară


Remember 300 days ago,when eBelarus decided to airstrike eAlbania?
Of course,I do remember. 2 days after we won against Serbia on resistance … citește în continuare »

Ta marrim apo mos ta marrim?

13 Ziua 2,274, 05:10 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment


Atehere,sic po them,IRJV-ja eshte e perqendruar te marre Maqedonine greke,ndersa ne po rrime.......
Tani,na jepet mundesia ose jo te rimarrim … citește în continuare »

eBota Paralele ;Polandball

5 Ziua 2,210, 08:09 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment


.
Pershendetje,eLexues..... Sot kemi eBoten paralele,duke hedhur nje veshtrim eHartes sot....
.
[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/[/img] … citește în continuare »

eMaqedonia po rikthehet/eMacedonia is back

19 Ziua 2,101, 03:51 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militară

Kur forcat shqiptare po ndihmonin Ameriken te merrte rajonet perendimore,Maqedonia si papritur organizoi rezistencen e saj dhe merr krahinen lindore.
Por,nese i merr tokat mbrapsht atehere,a thua te jete eShqiperia pas kesaj?
Jo vetem kaq,por ata

citește în continuare »

Gazmore

3 Ziua 2,083, 07:08 Publicat în Albania Albania Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Sa duhet te presesh qe eBjellorusia te dorezohet
.
Aq shume sa duhet te perkedhelesh nje lepur.


Nese do doje te lozje pokemon me ePolonine ku do

citește în continuare »