Ambient pornit/oprit

PIĄTY ZLOT LEGIONU POLSKO-WĘGIERSKIEGO

17 Ziua 2,917, 06:01 Publicat în Poland Poland Socializare și divertisment Socializare și divertisment


14 listopada 2015 roku odbył się kolejny, już piąty zlot Legionu Polsko-Węgierskiego.

Tym razem organizacja była raczej taka spontaniczna i na wariata. Na ostatnią chwilę okazało się, że niestety … citește în continuare »

Czwarty zlot Legionu

33 Ziua 2,550, 01:35 Publicat în Poland Poland Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Zapraszamy do fotorelacji z kolejnego zlotu Legionu Polsko-Węgierskiego:Jak wiadomo nie od dziś, okolice 11 listopada to nie lada atrakcja dla osób związanych z Legionem Polsko-Węgierskim, … citește în continuare »

TRZECI ZLOT LEGIONU POLSKO-WĘGIERSKIEGO

37 Ziua 2,186, 12:23 Publicat în Poland Poland Socializare și divertisment Socializare și divertisment

TRZECI ZLOT LEGIONU POLSKO-WĘGIERSKIEGO.10 listopada czekał nas kolejny, coroczny zjazd polsko-węgierskiej bojówki, jednakże i w tym roku spotkała nas możliwość spotkania się już dzień wcześ … citește în continuare »

Legion Polsko-Węgierski - rekrutacja

38 Ziua 1,902, 12:18 Publicat în Poland Poland Socializare și divertisment Socializare și divertismentLegion Polsko-Węgierski jest międzynarodową grupą bojową złożoną z Polaków i Węgrów. Już od dwóch lat wspólnie walczymy ramię w ramię za nasze narody. Staramy się pokazać, że słynne przysłowie o dwóch … citește în continuare »

DRUGI ZLOT LEGIONU POLSKO-WĘGIERSKIEGO

49 Ziua 1,820, 09:30 Publicat în Poland Poland Socializare și divertisment Socializare și divertisment

DRUGI ZLOT LEGIONU POLSKO-WĘGIERSKIEGO.10 listopada to data doskonale znana każdemu legioniście, na ten bowiem dzień przypada zlot naszej bojówki. W tym roku różne okoliczności tak się … citește în continuare »