Ambient pornit/oprit

Враќање во цивилизација

0 Ziua 1,826, 12:28 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment

после околу една година од банирањето повторно се враќам во играва со друг профил па ако може по некој subscribe за поттик 😃

за shout http://www.erepublik.com/en/article/-1-2160252/1/20

Ваш ivan makedonski

citește în continuare »