Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

Zyra e Presidentit eShqiptar. Ketu do te informoheni me më te rejat dhe projektet e qeverise.

Suksese komunitetit Shqiptar

48 Ziua 2,207, 08:07 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică

Te dashur miq…


Po kthehem per here te pare pas 28 Nentorit per te ju pershendetur. Ne Nentorin 101 une i permbusha te gjitha premtimet, te gjitha objektivat edhe pse deshira me e madhe e imja do te kishte qen te vazhdoja punen, te … citește în continuare »

Kosova - Mission Accomplished

41 Ziua 2,200, 09:12 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militarăDear friends, allies, Albanian fellows…


Let the Party Begin!

Congratulations on winning not the Epic Battle but the Gigantic One. … citește în continuare »

TITANS THE CLASH IS COMING!

80 Ziua 2,199, 10:51 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militarăAn unfair decision has been made. A nation was broken apart due to evil plans.
While in reality it is a free, independent state cruelly … citește în continuare »

[eAlbania] Sondazh i Drejteperdrejte

162 Ziua 2,194, 17:42 Publicat în Albania Albania Analiză militară Analiză militară


Te dashur miq...


Duke pasur parasysh keto fakte:


Opcioni 1: NE Indise

RWt ne Indi jane e pamundshme te fitohen pa kaluar 10 dite(bie koficienti 2.4 pas 10 ditesh).
citește în continuare »

[eAlbania] Njoftim

16 Ziua 2,194, 16:52 Publicat în Albania Albania Dezbateri și analiză politică Dezbateri și analiză politică


Te dashur miq...


Pas nje revolte qe kishte disa dite qe ishte e pranishme tek MoD RitaOra ky i fundit japi doreheqje te themi perpara shkarkimit. E falenderoj per nje pune te bere qofte e … citește în continuare »