Ambient pornit/oprit

Despre ziarul meu

Deschide pagina de Wiki

I please all of you to subscribe my newspaper and write me PM with the link of your newspaper and i will do the same for you.

1 слика милион збора!

20 Ziua 1,861, 14:56 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Добра вечер македонци!

После 203 дена или повеќе од половина година, како неам објавено ниту една статија од овој мој стар и напатен весник ... време е за една слика која вечерва ме насмеа до солзи, па сакав да ја споделам со сите Вас.

[img][/img]

citește în continuare »

Собир на Демони во Виница [A V R]

55 Ziua 1,658, 14:54 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment

Здраво почитувани!

Помина подолго време, повторно, откако последен пат пишував а тоа беше по повод огнометот од страна на Демони 🙂 Последен пат кога пишав и Струмјанин сеуште играше 😕 (да се надеваме дека ќе се врати повторно!)

Да не … citește în continuare »

DemonS Firework!!!

181 Ziua 1,591, 12:15 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment
Почитувани читатели,

На ден 1590 (по еРепублик секако) се случи она што никој не очекуваше!

На собирот по повод 1 година истите дечки од сликата до … citește în continuare »

100 дена

14 Ziua 1,588, 09:49 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertisment
Почитувани читатели,

Поминаа 100 дена како последен пат објавив статија, последниот повод беше мојот прв еРоденден. После 100 дена од него многу работ … citește în continuare »

ПРВ еРОДЕНДЕН - АВРАМОВСКИ

42 Ziua 1,489, 09:57 Publicat în Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Socializare și divertisment Socializare și divertismentПочитувани читатели!

еДен 1124 - 18 Декември 2010 - нов почеток
На овој ден пред точно 1 година, решив по вторпат да влезам на citește în continuare »