Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Shtimi i Popullsise #3 [Sabri Hakuli]

Ziua 1,846, 05:21 Publicat în Albania Albania de Sabri Hakuli

Sod do tia shtoj nje urdher vetes qe te bej nje BABY BOOM e 3 me rradh nga une.
Ato qe i organizova deri me tani ishin te sukseshme.
Shkrimet e mia u postuan ne shum faqe te meddha te facebook

Per te shtuar popullsine na duhet NDIHMA JUAJ

Kush ka faqe ne facebook me mbi 1000 fanca le te me dergoj mesazh ne eRepublik
Kush ka webfaqe sado pak te vogel le ta publikoj

Per kete une kam pergaditur nje shkrim dhe nje video:

Eja dhe luaj eRepublik nje loj strategjike.
Shqiperise i duhet ndihma jote.
Pra eja dhe mesohhu te luash eRepublik
Mesohu ketu http://youtu.be/M5NF2x8xwV8

Per nje Shqiperi me te forte

Me respekt nga :
Sabri Hakuli

[Faqe qe e shperndane

_____________________________________________________________________
Faqja me 11.000 like Jam rob njish

 

Comentarii

A E N E A S
A E N E A S Ziua 1,848, 02:06

bravo vlla kete gje do e beje dhe qeveri mund te bashkohesh dhe ti me ne per kete nisme duket kontaktur arlind ose doncurtis flm

A E N E A S
A E N E A S Ziua 1,848, 02:12

arlindx* mfal per shkrimin por jam me cel

Sabri Hakuli
Sabri Hakuli Ziua 1,848, 04:06

kam kontaktuar 😃 flm ANEAS

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.