Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

Projekt ne RL

Ziua 1,900, 14:40 Publicat în Albania Albania de RadeciVV

Pershendetje te gjitheve.

Nder perfitimet e pakta qe mund te kemi ne kete loje, eshte se nese deshirojme te reklamojme ndonje gje nga RL, apo edhe ta ndajme me miqte tane ne loje, e kemi mundesine te bejme njefare reklamimi sado modest.

Pikerisht, per kete gje, desha qe te e ndaj me ju webfaqen/projektin me te fundit tim ne RL (i kam bere apo kam qene pjesmarres ne mese 20 projekte me pare), i quajtur llafet.com.

Eshte nje faqe me tematike humoristike, qe me ane te nje "satire" apo "trillimi" shfaq realitetin e shume ngjarjeve, kryesisht ne Kosove.

Ju ftoj ta vizitoni
https://llafet.com/

Faleminderit, DardanH.

 

Comentarii

Andiroid
Andiroid Ziua 1,900, 14:45

I pari une une une ; )

Luna30
Luna30 Ziua 1,900, 14:47

v 33

Afrodita Mf
Afrodita Mf Ziua 1,900, 15:18

V dhe urime

AgimRamadaniGL
AgimRamadaniGL Ziua 1,900, 15:53

a pasmi fillu me biznis ne erepublik a ?

Snooop Lion
Snooop Lion Ziua 1,900, 16:49

sa po kushtojkan votat ne market ? 😃

RadeciVV
RadeciVV Ziua 1,900, 17:35

^ Pa pare per mu 🙂

jonkastrioti
jonkastrioti Ziua 1,900, 19:36

o7 voted + koment ne faqe 🙂

albAngel
albAngel Ziua 1,901, 23:47

mundemi te bejme edhe thjeshte letra te fotokopjuara me ngjyra e ti shperndajme neper peme neper qytet

Dardan N81
Dardan N81 Ziua 1,901, 13:59

Suksese !

ujku76
ujku76 Ziua 1,902, 05:00

Dard, ti e ke bere faqen llafe.com? Bravo! Shume profesionale nga dizanji, funksionet.

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.