Ambient pornit/oprit

Join the new world

 

9 PYTAŃ - Wywiad z oldastat z Promieniotwórczej FuNDacji

Ziua 1,940, 04:14 Publicat în Poland Polonia de miszgames

9 pytań to nowa seria wywiadów z bardziej i mniej znanymi graczami ERepublik. Kolejnych 9 odpowiedzi udzieli nam twórca Promieniotwórczej FuNDacji, oldastat. Zagłosuj i subskrybuj by być na bieżąco z artykułami. Miłej lektury.

1. Pracowanie w fundacji to dla mnie ...
Przyjemność pomagania innym. A także obowiązek zrealizowania wszystkich próśb - szczególnie wtedy gdy brakuje mi czasu lub mam problem z dostępem do netu.

2. Jaka była najzabawniejsza prośba o pomoc ?
Żadna prośba nie zapadła mi tak w pamięci, żebym mógł powiedzieć że akurat ta była najbardziej zabawna. Prośby są bardzo różne. Niektóre w formie krótkiego podanie, inne skrótowe ograniczające się do numeru dnia w erepie. Hmm... kiedyś był gracz, który przez kilka czy kilkanaście dni przysyłał mi dowcip. To chyba można byłoby uznać za taką najzabawniejszą prośbę.

3. Czy ND to partia na zawsze ?
Do ND przeniosłem się z PWL gdy miałem dość zamieszania i afer wokół Leo Vince'a. A ND wybrałem dlatego, że znałem tu kilka osób, które mi pomogły. Na przykład należał wtedy do ND Farrokh Bulsarra. Poza tym kierowałem się zainteresowaniem z RL. Lubię czytać felietony Rafała Ziemkiewicza i przez niego zainteresowałem się postacią Romana Dmowskiego i przedwojenną endecją. I zdziwiłem się jak bardzo miałem zafałszowany obraz przez komunistyczną propagandę. Obecnie nie interesuję się epolityką i mimo wcześniejszych ustaleń zrezygnowałem ze stałego startowania z list ND do kongresu. Nie mam czasu na aktywną działalność w kongresie, a dla samego kolejnego medaliku wyrabiać sobie opinię kongresmena obiboka - nie warto. A czy ND na zawsze? To zależy co się będzie dalej z erepową ND działo.

4. Czy masz zamiar uzupełnić kolekcję medalików ? 🙂
Tak, chcę zdobyć jeszcze na pewno 2 medale - Magnat Medialny i Najlepszy Wojownik. Na prezydenta startować nie będę bo nie mam na to czasu. A na Budowniczego Społeczeństwa mam raczej marne szanse. Ale też będę próbował.

5. Największa ilość złota, którą posiadałem jednego dnia to ...
Ponad 1000 ale ile dokładnie to było? Nie pamiętam bo było to prawie 2 lata temu...

6. Jakie najczęściej błędy popełniają według Ciebie nowi gracze ?
Nie wiem jakie najczęściej popełniają, ale ten o którym ja się najczęściej dowiaduję to nadmierna rozrzutność i bezsensowne wydanie golda na walkę w pierwszych dniach gry.

7. Czy dalej grywasz w farmersów ?
Tak, gram. Uważam, że jest to rewelacyjna gra ekonomiczna, a do tego wytworzyła się tam fajna społeczność. Zaciekłe dyskusje na forum, trochę rozrywki, spotkania w realu. Ciągle jest to moja gra nr 1.

8. Odkryłeś może jakieś nowe gry przeglądarkowe w międzyczasie ?
Nie. Próbowałem grać jeszcze w kolejnego klona erepa i kilka gier pseudoekonomicznych ale żadna z nich nie zatrzymała mnie na dłużej. I w końcu uznałem że 2 gry mi wystarczą. A zamiast szukać kolejnych gier lepiej zająć się realnym życiem.

9. Mówisz sobie: "mam już dość erepa", gdy ...
Gdy jest 2 w nocy a ja siadam do wysyłania paczek do 30 graczy... 😉 Albo poluję na BH, wbijam 20kk, spóźniam się 3-4 minuty na końcówkę i widzę, że ktoś mnie przebił o 5k... 😉
 

Comentarii

Qjon13
Qjon13 Ziua 1,940, 05:22

"I zdziwiłem się jak bardzo miałem zafałszowany obraz przez komunistyczną propagandę."

Stary jesteś skoro pamiętasz komunistyczną propagandę

DonaldMcKwacz
DonaldMcKwacz Ziua 1,940, 08:29

OLDastat

oldastat
oldastat Ziua 1,940, 14:14

tak, jestem na tyle stary że pamiętam z dzieciństwa Solidarność, stan wojenny (i brak teleranka) oraz to, że na przykład na lekcjach historii np nie istniał temat Katynia

El Reto
El Reto Ziua 1,940, 15:03

Nie każdy ma rocznik w nicku ;_;

MiczuTG
MiczuTG Ziua 1,940, 10:37

Dmowski śmierdzi. Ale masz vota

El Reto
El Reto Ziua 1,940, 15:04

Proponuję kolektywizację Twojego vota.

MiczuTG
MiczuTG Ziua 1,940, 15:09

Już został zajęty przez Kononowicza.

oldastat
oldastat Ziua 1,940, 15:56

O wiele bardziej śmierdzą Bierut, Gomułka, Gierek, Jaruzelski i inni komuniści.

MiczuTG
MiczuTG Ziua 1,941, 10:39

Śmierdzą, zwłaszcza Gomułka. Może niech wszystkie śmierdziele założą klub w piekle ?

 
Postează răspunsul tău

Ce este asta?

Acesta este un articol scris de un cetățean eRepublik, un joc de strategie bazat pe țările din viața reală. Creează-ți propriul cetățean și condu țara ta pe drumul ei spre glorie. Îți poți câștiga faima în războaie, luptând ca un erou, în presă, scriind articole, sau construind un imperiu financiar.