Ambient on/off

To koniec Promieniotwórczej Fundacji

32 21 hours ago Published in Poland Poland First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Mój zapał do gry wyczerpał się.
Już nawet nie chce mi się codziennie dwukliczyć - zaczęło mi się już zapominać zalogować w kolejnym dniu. A na datki niektórzy czekali prawie miesiąc.
Dlatego zamykam działalność swojej fundacji.
Pozdrawiam
ASTAT

read more »

Czy to już koniec? Rozważania sfrustrowanego staruszka...

45 Day 2,543, 03:51 Published in Poland Poland Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Od dość dawna moja gra ogranicza się do "dwuklikania" i czuję się znudzony tą grą... Misje i różne zdarzenia są na jedną modłę, zmiany wyglądu gry nie zwiększają jej grywalności. Na IRC-u przestałem przesiadywać bo zwykle czas na takie spędzanie

read more »

Fundacja Promieniotwórcza - chlebki i tanki w wakacje

8 Day 2,065, 09:06 Published in Poland Poland First steps in eRepublik First steps in eRepublikPo raz 55 zapraszam do korzystania z działalności dobroczynnej Promieniotwórczej Fundacji skierowanej do graczy młodych stażem.
Ze względu na szybki koniec emisji ogłoszenia … read more »

Promieniotwórcza Fundacja - wakacyjne zmiany

26 Day 2,063, 04:07 Published in Poland Poland First steps in eRepublik First steps in eRepublikPo raz 54 zapraszam do korzystania z działalności dobroczynnej Promieniotwórczej Fundacji skierowanej do graczy młodych stażem.
Ostatnio fundacja została wsparta znaczną kwotą … read more »

Promieniotwórcza Fundacja - chlebki i tank q7 dla wszystkich poniżej 27 poziomu.

6 Day 2,008, 15:18 Published in Poland Poland First steps in eRepublik First steps in eRepublikPo raz 53 zapraszam do korzystania z działalności dobroczynnej Promieniotwórczej Fundacji skierowanej do graczy młodych stażem.Po ostatnich ogłoszeniach liczba beneficjentów … read more »