Fundo lig/desl

Нова світова мапа

62 Dia 1,893, 13:28 Publicado em Ukraine Ukraine Entretenimento e interacções sociais Entretenimento e interacções sociaisВітаю, шановне товариство!

Сьогодні у мене появився доступ до нової карти, і спочатку мене трішки здивувало, що всім іншим кого я питав ця функція не була відкрита, і ніякий Ко … ler mais »

[MoD] Інформація для населення. Day 1,886

77 Dia 1,886, 04:28 Publicado em Ukraine Ukraine Análises de guerra Análises de guerraВітаю шановне товариство!

Війна у розпалі, і нехай вас не вводять в оману наші локальні перемоги, оскільки перевага противників настільки серйозна, що отримати кінцевий результат (пове … ler mais »

[MoD] Інформаці для населення. Day 1,878

77 Dia 1,878, 05:54 Publicado em Ukraine Ukraine Análises de guerra Análises de guerraВітаю шановне товариство!

Хочу привітати усіх з перемогою в Буковині та поверненням ененьки на світову мапу. Проте я бачу що багато хто не зовсім зрозумів що це було. Для одних це фано … ler mais »

[MoD] Вступне слово.

83 Dia 1,876, 01:53 Publicado em Ukraine Ukraine Ordens de batalha Ordens de batalhaВітаю шановне панство!

Хоч в мене у цій грі справ та завдань достатньо, я з радістю відклав все та прийняв пропозицію Президента очолити Міністерство оборони. Дану посаду вважаю найсер … ler mais »

Цирк згорів та клоуни не спішать розбігатися

55 Dia 1,872, 03:44 Publicado em Ukraine Ukraine Análise e debates políticos Análise e debates políticos


Вечоріє. Цирковий обоз рушив з місця, повільно котячись в делечінь. За цей місяць для місцевого населення, вони стали стихійним лихом, залишивши по собі лиш хаос та купи бруду. З ler mais »