Fundo lig/desl

Join the new world

 

Shtimi i Popullsise #3 [Sabri Hakuli]

Dia 1,846, 05:21 Publicado em Albania Albânia por Sabri Hakuli

Sod do tia shtoj nje urdher vetes qe te bej nje BABY BOOM e 3 me rradh nga une.
Ato qe i organizova deri me tani ishin te sukseshme.
Shkrimet e mia u postuan ne shum faqe te meddha te facebook

Per te shtuar popullsine na duhet NDIHMA JUAJ

Kush ka faqe ne facebook me mbi 1000 fanca le te me dergoj mesazh ne eRepublik
Kush ka webfaqe sado pak te vogel le ta publikoj

Per kete une kam pergaditur nje shkrim dhe nje video:

Eja dhe luaj eRepublik nje loj strategjike.
Shqiperise i duhet ndihma jote.
Pra eja dhe mesohhu te luash eRepublik
Mesohu ketu http://youtu.be/M5NF2x8xwV8

Per nje Shqiperi me te forte

Me respekt nga :
Sabri Hakuli

[Faqe qe e shperndane

_____________________________________________________________________
Faqja me 11.000 like Jam rob njish

 

Comentários

A E N E A S
A E N E A S Dia 1,848, 02:06

bravo vlla kete gje do e beje dhe qeveri mund te bashkohesh dhe ti me ne per kete nisme duket kontaktur arlind ose doncurtis flm

A E N E A S
A E N E A S Dia 1,848, 02:12

arlindx* mfal per shkrimin por jam me cel

Sabri Hakuli
Sabri Hakuli Dia 1,848, 04:06

kam kontaktuar 😃 flm ANEAS

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.