Fundo lig/desl

Join the new world

 

[CP]Válka s Rakousy / War with Austria [CZ/ENG]

Dia 1,898, 22:29 Publicado em Czech Republic República Checa por Vladislav Baloun


Zdravím,

momentálně na nás, jak si můžete povšimnout, útočí Rakušané. Ač je to z jejich strany vydáváno za tréninkovou válku, tudíž by tedy po všem mělo následovat vrácení našeho regionu, věc se má trošku jinak.

Před několika dny mne kontaktoval rakouský prezident s návrhem právě na tréninkovou válku. Vzhledem k tomu, že momentálně se pokoušíme podepsat nějaké spojence a udržet se na mapě, s díky jsem odmítl a považoval záležitost za uzavřenou. Bohužel ne tak Lazo, který jak sami vidíte vyhlásit útok na náš region. Můžeme jen doufat, že se nebudou opakovat problémy s posledním předáním.

O co tedy půjde? Rakušané si očividně myslí, že si s námi mohou hrát, jak je jim libo, což do značné míry je bohužel zatím pravda, ale i tak bychom je nemuseli nechávat v přesvědčení, že to bude tak snadné, jak si nejspíše oni myslí.
Hello,

so like you know Austria attack us and right now We are in war. Even when Austria said that this is TW I can't agree. Before few daz Lazo, president of Austria, wrote me and ask about TW. Right now We try to sign MPP and also try to keep our one region. Also after last problems with returning region I refuse with thanks. But like We can see... they did it on their way.

SO what now? Now We must fight and hope that they now say the true. Also will be good show that they aren't so strong to play with us like they want.
 

Comentários

Burko Burian
Burko Burian Dia 1,899, 23:39

Ak mi dáte zbrane prídem Vás oslobodiť :-DDD

x d x m
x d x m Dia 1,899, 00:00

a ja 🙂

krumlik
krumlik Dia 1,899, 00:10

no, tankova dotace by se hodila - bude zase?

Vladislav Baloun
Vladislav Baloun Dia 1,899, 00:59

krumlik: Pokud ji zorganizuje zase MoD Qw1n, tak určitě : )

MrPedro
MrPedro Dia 1,899, 07:17

Qwin je mimo, takze mozna zpetne nebo priste.
Ja tam neco malo nechal na bojisti 😉

Vladislav Baloun
Vladislav Baloun Dia 1,899, 07:26

jo, pravda.. on je vlastně na horách : )

Murat X
Murat X Dia 1,899, 12:09

voted

Cwelle_Deluxe
Cwelle_Deluxe Dia 1,899, 12:32

Pravda za eCzech Rep!

Kocurr
Kocurr Dia 1,900, 02:27

6,7kk from me o7

Krt3cek
Krt3cek Dia 1,900, 04:24

Thx Kocurr 😮)

EnderCZ
EnderCZ Dia 1,900, 08:31

opravdu.chtělo by to zbraně.já osobně mám malo penez takže i málo zbraní (dobrých) a proto musim většinou jít ze samopalem takže asi chápete co myslím.

EnderCZ
EnderCZ Dia 1,900, 08:47

je zde hodně dobrých lidí kteří určite budou bojovat za osvobození ale nemají dostatek dobrých zbraní a to je největší problém.jestli je vybavíme,máme docela slušnou šanci na výhru.

WaRlOR
WaRlOR Dia 1,901, 23:29

When we were talking the last time that if it weren't for our tanking Austria wouldn't give back the region you laughed at us : D

DaLe
DaLe Dia 1,901, 02:19

Sice osobně bych po jednom člověku nečekal, že bude mít vždy čas na eRep věci, ale s vládou vás je 6, a jeden MPP za několik dnů, a to po 3 týdnech úřadování, je docela slabota.

Ne že by byl kongres o moc lepší. Sice vyhlášení NE na vyhlášení NE, ale kromě toho jen snížení minimální mzdy.

 
Publicar comentário

O que é isso?

Estás a ler um artigo escrito por um cidadão do eRepublik, um imersivo jogo de estratégia baseado nos países do mundo real. Cria uma personagem e ajuda o teu país a alcançar a glória, enquanto te tornas num herói de guerra, num editor reconhecido ou num guru das finanças.