Ambient on/off

Join the new world

 

[CP]Válka s Rakousy / War with Austria [CZ/ENG]

Day 1,898, 22:29 Published in Czech Republic Czech Republic by Vladislav Baloun


Zdravím,

momentálně na nás, jak si můžete povšimnout, útočí Rakušané. Ač je to z jejich strany vydáváno za tréninkovou válku, tudíž by tedy po všem mělo následovat vrácení našeho regionu, věc se má trošku jinak.

Před několika dny mne kontaktoval rakouský prezident s návrhem právě na tréninkovou válku. Vzhledem k tomu, že momentálně se pokoušíme podepsat nějaké spojence a udržet se na mapě, s díky jsem odmítl a považoval záležitost za uzavřenou. Bohužel ne tak Lazo, který jak sami vidíte vyhlásit útok na náš region. Můžeme jen doufat, že se nebudou opakovat problémy s posledním předáním.

O co tedy půjde? Rakušané si očividně myslí, že si s námi mohou hrát, jak je jim libo, což do značné míry je bohužel zatím pravda, ale i tak bychom je nemuseli nechávat v přesvědčení, že to bude tak snadné, jak si nejspíše oni myslí.
Hello,

so like you know Austria attack us and right now We are in war. Even when Austria said that this is TW I can't agree. Before few daz Lazo, president of Austria, wrote me and ask about TW. Right now We try to sign MPP and also try to keep our one region. Also after last problems with returning region I refuse with thanks. But like We can see... they did it on their way.

SO what now? Now We must fight and hope that they now say the true. Also will be good show that they aren't so strong to play with us like they want.
 

Comments

Burko Burian
Burko Burian Day 1,899, 23:39

Ak mi dáte zbrane prídem Vás oslobodiť :-DDD

x d x m
x d x m Day 1,899, 00:00

a ja 🙂

krumlik
krumlik Day 1,899, 00:10

no, tankova dotace by se hodila - bude zase?

Vladislav Baloun
Vladislav Baloun Day 1,899, 00:59

krumlik: Pokud ji zorganizuje zase MoD Qw1n, tak určitě : )

MrPedro
MrPedro Day 1,899, 07:17

Qwin je mimo, takze mozna zpetne nebo priste.
Ja tam neco malo nechal na bojisti 😉

Vladislav Baloun
Vladislav Baloun Day 1,899, 07:26

jo, pravda.. on je vlastně na horách : )

Murat X
Murat X Day 1,899, 12:09

voted

Cwelle_Deluxe
Cwelle_Deluxe Day 1,899, 12:32

Pravda za eCzech Rep!

Kocurr
Kocurr Day 1,900, 02:27

6,7kk from me o7

Krt3cek
Krt3cek Day 1,900, 04:24

Thx Kocurr 😮)

EnderCZ
EnderCZ Day 1,900, 08:31

opravdu.chtělo by to zbraně.já osobně mám malo penez takže i málo zbraní (dobrých) a proto musim většinou jít ze samopalem takže asi chápete co myslím.

EnderCZ
EnderCZ Day 1,900, 08:47

je zde hodně dobrých lidí kteří určite budou bojovat za osvobození ale nemají dostatek dobrých zbraní a to je největší problém.jestli je vybavíme,máme docela slušnou šanci na výhru.

WaRlOR
WaRlOR Day 1,901, 23:29

When we were talking the last time that if it weren't for our tanking Austria wouldn't give back the region you laughed at us : D

DaLe
DaLe Day 1,901, 02:19

Sice osobně bych po jednom člověku nečekal, že bude mít vždy čas na eRep věci, ale s vládou vás je 6, a jeden MPP za několik dnů, a to po 3 týdnech úřadování, je docela slabota.

Ne že by byl kongres o moc lepší. Sice vyhlášení NE na vyhlášení NE, ale kromě toho jen snížení minimální mzdy.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.