Номер №8. ["Ілюстрована" аналітика] Вибори Президента України та "кадри".

Day 2,327, 17:39 Published in Ukraine Hungary by Nickvadro


Шановні громадяни еУкраїни!

Автору пропонованої статті вдалося нарешті "дожити" до третіх виборів, рахуючи із свого е-дня народження. Для деякої частини громадян ці вибори можливо будуть першими, а для "старожилів" - "варто не рахувати" 😉 🙂.

На публікування кандидатами на пост Президента еУкраїни являються:



На даний момент дві передвиборчі програми мають два кандидати -Іван Ріг та Комбат89, а решта кандидатів - не представила політичного інформаційного супроводу своїй кандидатурі. Цей казус можна гіпотетично пояснити традиційним пошуком фану в політичній грі еУкраїни; слід враховувати, що це для політичного життя є типовим.

Передвиборча президентська кампанія набирає двоєдиного характеру нетрадиційного протистояння між представниками двох націонал-орієнтованих політичних сил.

Чому нетрадиційне протистояння?

Перша аналітична стаття, що була присвячена президентським виборів, висвітила тенденцію е-української виборчої системи - основне протистояння націонал-орієнтованого кандидата анархістському. А на разі не маємо кандидата від Анархістів України (!?), що можливо пов'язано: із постійним падінням рейтингу їх кандидата, політичною ізольованістю їхньої офіційної опозиції від інших традиційних партій-союзників та бажанням "виграти часом" наступні президентські перегони. Оскільки, Анархісти України заявляли про свою демократичність і свободу думки можлива значна їх підтримка кандидата від НПА "Вільна Україна"; враховуючи наявність їхнього екс-анархіста, декларованого міністра економіки березневих президентських перегонів від кандидата АУ (!?).

Зупинимося на деяких ( на двох, бо третій, – «політична репутація», - всі знають 😉 ) елементах специфіки сучасного виборчого процесу:

Партійні та посадові ротації

Варто відмітити, що для цієї "передвиборчої гонки" наявні ротації (зміни) партійного та посадового характеру.
Партійна ротація відноситься саме до гравця Nickname00, що із анархіста -"феодаліста" став консерватором. При цьому, зберігаючи за тією чи іншої політичною силою декларовану посаду; (Міністр Економіки).
Посадові ротації характерні для олдфагів, - членів НПА "Вільна Україна", - Kombat 89 та gudilka91. "Грудневе міністерство оборони Комбата замінить квітневе міністерство Гуділки, що й відповідна обернена аналогія на уособленні президентської влади в Україні".

"Передвиборчий популізм" або "Кадри вирішують все"

Основний популістичний момент у двох представлених агітаційних передвиборчих статтях є "проблема кадрів" та шляхи її вирішення. Оскільки, перед державою стоїть питання ефективного МЗС та виправлення певних промахів попереднього Президента.



Заявлені два варіанти вирішення "проблеми кадрів":

1. Залучення новачків ("школяриків") до державних структур управління на основі передвиборчих довготривалих обговорень олдфагів.



2. Залучення "кадрів" через систему всенародного обрання Кабінету Міністрів після виборів Президента.



Перший варіант: Деякі представники українського е-політикуму вважають "фейлом" УКП наявність у її складі великої кількості "школярів" та у їхній не змоги політико-коректно надіслати "спамку" на вступ у партію. Що є можливим і майбутнім промахом при призначені на державну посаду. Але варто враховувати, що у "школяра" більше часу для написання "звітів на 12-ту ночі", ніж у олдфага-"менеджера". Крім того, враховуючи наявність "тіньового" олдфагівського істеблішменту - даний варіант можна прийняти, якщо ця " олдфагівська закуліса" буде результативно впливати на формування нової державної еліти. Але для того, щоб формувати цю еліту потрібно перевірити чи не являється "олдфагівська закулісна" - елітою ілітарних інтересів. 🙂 😉



Другий варіант:
За словами У. Черчіля: "демократія - це бурхливий океан".
Даний варіант пропонує внести "бурю" у вирішенні "кадрової державної політики" в не той час. Керуючись довготривалим терміном обрання міністрів та міжнародною ситуацією (питання Болгарії має бути вирішено із 7.04.; питання Румунії - фактично, аналогічно) можна заявити, що цей проект вирішення проблеми носить негатив для політичної системи еУкраїни. Хоча в більш-менш мирний час, при внесенні певних коректив, може стимулювати роботу міністерств та конгресу і слугувати певною моделлю відкритості влади.



Отож, обирайте, із двох варіантів, як завжди між двох зол найменше! 😉 🙂
Хоча "фанові" кандидати можуть запропонувати вам і такий варіант:



На цьому думаю достатньо! 😉 🙂

Підписуватись чи вотувати Вам вирішувати!
Незалежна аналітика за незалежність!