Latar Belakang on/off

Join the new world

 

Projekt ne RL

Hari ke 1,900, 14:40 Diterbitkan di Albania Albania oleh RadeciVV

Pershendetje te gjitheve.

Nder perfitimet e pakta qe mund te kemi ne kete loje, eshte se nese deshirojme te reklamojme ndonje gje nga RL, apo edhe ta ndajme me miqte tane ne loje, e kemi mundesine te bejme njefare reklamimi sado modest.

Pikerisht, per kete gje, desha qe te e ndaj me ju webfaqen/projektin me te fundit tim ne RL (i kam bere apo kam qene pjesmarres ne mese 20 projekte me pare), i quajtur llafet.com.

Eshte nje faqe me tematike humoristike, qe me ane te nje "satire" apo "trillimi" shfaq realitetin e shume ngjarjeve, kryesisht ne Kosove.

Ju ftoj ta vizitoni
https://llafet.com/

Faleminderit, DardanH.

 

Komentar

Andiroid
Andiroid Hari ke 1,900, 14:45

I pari une une une ; )

Luna30
Luna30 Hari ke 1,900, 14:47

v 33

Afrodita Mf
Afrodita Mf Hari ke 1,900, 15:18

V dhe urime

AgimRamadaniGL
AgimRamadaniGL Hari ke 1,900, 15:53

a pasmi fillu me biznis ne erepublik a ?

Snooop Lion
Snooop Lion Hari ke 1,900, 16:49

sa po kushtojkan votat ne market ? 😃

RadeciVV
RadeciVV Hari ke 1,900, 17:35

^ Pa pare per mu 🙂

jonkastrioti
jonkastrioti Hari ke 1,900, 19:36

o7 voted + koment ne faqe 🙂

albAngel
albAngel Hari ke 1,901, 23:47

mundemi te bejme edhe thjeshte letra te fotokopjuara me ngjyra e ti shperndajme neper peme neper qytet

Dardan N81
Dardan N81 Hari ke 1,901, 13:59

Suksese !

ujku76
ujku76 Hari ke 1,902, 05:00

Dard, ti e ke bere faqen llafe.com? Bravo! Shume profesionale nga dizanji, funksionet.

 
Posting komentar anda

Apa ini ?

Anda sedang membaca artikel yang ditulis warga eRepublik, sebuah game multiplayer berbasis negara di dunia nyata. Buat sendiri karaktermu dan bantu negaramu untuk mencapai kejayaannya sambil membentuk dirimu sebagai pahlawan perang, penulis yang terkenal atau raksasa finansial.