Latar Belakang on/off

Join the new world

 

Gazeta-Rilindja Kombetare

Hari ke 1,901, 13:40 Diterbitkan di Albania Amerika Serikat oleh Gezim Salihu

Gazeta Rilindja Kombetare ka per qellim qe ti ftoj dhe ti bashkoj gjith Shqiptaret me informimet e reja.
Inspirimi per ta hapur ket gazet ka qene se kemi dashtur qe ti tregojm gjith botes se Shqiptaret kane lindur perseri dhe do i rikthejm Teritoret tona qe kane qene.
Une si krijues i kesaj gazete dua qe te gjithe shqiptaret te me ndihmojne rreth kesaj iniciative.Me kete hapje dua qe gjithe Shqipetaret te jene ne aksion per futjen e antarve te ri dhe ti ofrojn ndihma te medha.


Me respekt: Gezim Salihu

 

Komentar

Andiroid
Andiroid Hari ke 1,901, 14:50

V+S Respekte

CmenduriaMB
CmenduriaMB Hari ke 1,901, 15:16

V+S

enzq
enzq Hari ke 1,901, 15:20

v+s

turbosala
turbosala Hari ke 1,901, 16:20

v+s

Coni123
Coni123 Hari ke 1,901, 19:12

v+s

Olsius
Olsius Hari ke 1,902, 00:24

Hajde Susekse 😉

Stealth Fighter
Stealth Fighter Hari ke 1,902, 00:50

Pune te mbare
V+S

tori01
tori01 Hari ke 1,902, 01:14

v &s

kushtrimzz
kushtrimzz Hari ke 1,902, 14:20

v/s

gjithashtu Gezim,me shume rendesi kushtoj lojes,mesoje lojen dhe pastaj fillon dhe shkruan artikuj dhe shpresoj se do behesh nje gazetar i madh !

alkedsh
alkedsh Hari ke 1,905, 00:47

Do shkrush naj nartikull qe te abonohemi apo si gazeta cxelsi me reklama:)

 
Posting komentar anda

Apa ini ?

Anda sedang membaca artikel yang ditulis warga eRepublik, sebuah game multiplayer berbasis negara di dunia nyata. Buat sendiri karaktermu dan bantu negaramu untuk mencapai kejayaannya sambil membentuk dirimu sebagai pahlawan perang, penulis yang terkenal atau raksasa finansial.