Latar Belakang on/off

Join the new world

 

Coehoorn na prezydenta - prezentacji część 2.

Hari ke 1,872, 00:14 Diterbitkan di Poland Polandia oleh Coehoorn

Witam ponownie

Artykuł ten jest drugą częścią mojej prezentacji na urząd prezydenta ePolski w styczniowej kadencji. Część pierwszą możecie przeczytać tutaj.

Na wstępie chciałbym, podziękować następującym partiom za udzielone mi poparcie: Narodowa Demokracja, Husarska Brac, Pomaranczowa Alternatywa, Partia Zielonych, Beda Konsekwencje, Partia Czcicieli Karoliny, Order of the New World, Crolackie buraki, Nasza Wolna Ojczyzna, OW Party, Legion Polsko-Wegierski, Loza Zydomasonska, anti EU, Oboz Wielkiej Polski, Gunpowder Plot, Partia Piratow. Dołożę wszelkich starań, aby nie zawieść Waszych oczekiwań i Waszego zaufania.Na początku miło mi poinformować, że w kongresie przegłosowano propozycję reformy rezerw i dofinansowań, o której pisałem w poprzednim artykule. Możemy być już spokojniejsi o stan naszych zaskórniaków na kolejne możliwe wojny.

Polityka zagraniczna

Na chwilę obecną, nie będzie większych zmian, aczkolwiek sytuacja na świecie jest dynamiczna (jak przegłosowane dzisiaj MPP z Indiami - krajem jeszcze kilka dni temu należącym do EDENu) i ciężko przewidzieć, jak potoczą się losy eświata w najbliższym czasie, uwzględniając, że wkrótce czołowe państwa wrogich obozów znikną z map świata.
Z pewnością nie dojdzie do podpisania MPP z Republiką Macedonii, natomiast nie będziemy zaogniać też z nimi stosunków. W grę wchodzi utrzymanie neutralno-pozytywnych relacji przy udziale wspólnych sojuszników.
Co do krajów, będących pod całkowitą okupacją, czyli Francjii i Holandii, podejmiemy z nimi rozmowy mające na celu wyzwolenie ich pojedynczych regionów. Kraje te dostały nauczkę w ostatnim czasie i obecnie nie posiadają kongresów, dlatego za drobną opłatą na rzecz naszych rezerw, będziemy gotowi zwrócić im niepodległość. W przypadku Holandii w grę wchodzi tylko jeden region - Northern Netherlands. Dla siebie zachowamy 2 regiony z krowami i szerszy korytarz do regionu z ropą, natomiast liczba regionów francuskich jest do przedyskutowania i zależna głównie od hojności Francuzów. W przypadku tych drugich w grę wchodzi również zakaz ataku na Wielką Brytanię, bo jeżeli do tego dojdzie to Francja wróci do stanu obecnego. Dzięki wyzwoleniu tych państw, pozbędziemy się wzmożonych powstań w okresie wyborów kongresowych, co pozwoli nam skuteczniej działać na innych frontach. Co do Czech to dopóki grupy osób z Republiki Macedonii nie zrezygnują z PTO, to na życzenie rdzennych Czechów kraj ten na mapę nie powróci. Traktat z Niemcami zostanie przedłużony.
Będziemy również zacieśniali naszą współpracę z Brazylią oraz przedłużymy MPP z USA.

Plany militarne

Wojny z Turcją nie mamy na chwilę obecną w planach. Kraj ten prowadzi już wojny z Bułgarią, Serbią oraz Węgrami i na bezpośrednią kampanię dla kolejnego państwa zwyczajnie braknie miejsca.
Priorytetem obecnie jest pozbycie się Turcji oraz Grecji z Półwyspu Arabskiego przy udziale Bułgarii i Serbii. Republika Macedonii skupiona jest na utrzymaniu braku Grecji na regionach rdzennych, a Węgrzy bezpośrednio odciążają Bułgarię w wojnie z Turcją. Kiedy wojny na Półwyspie Arabskim zostaną zakończone, będzie można skoncentrować się na usunięciu Turcji z ich regionów rdzennych.
W międzyczasie, jeżeli Rumunia uzyska z nami granicę na Ukrainie oraz celem agresji tego kraju na Węgry będzie odciążenie Turcji w wojnie z naszymi przyjaciółmi z południa, a nie zapowiadany przez nich marsz na Rosję, niezwłocznie wystawimy NE na kraj administratorów. W przeciwnym wypadku, czyli marszu na Rosję bez uzyskania z nami granicy, nie będziemy angażować się w wojnę z Rumunią.
Po zakończeniu kasacji Turcji, będziemy mogli skupić się na wyprawie w głąb Azji i wspólnie z Hiszpanią zaatakować Chiny. Te plany są jednak dalekosiężne i po pierwsze nie wiadomo czy do końca kadencji wystarczy nam czasu na ich realizację, a po drugie nie jesteśmy w stanie przewidzieć dzisiaj jak potoczą się koleje erepowego losu i co będzie za kilka tygodni.

Reformy MEN

Powrócimy do coniedzielnych spotkań z rządem na kanale #men.public. W dalszym ciągu będziemy prowadzić projekt Młodzi Aktywni, tłumaczyć erepową wikipedię oraz uaktualniać podręcznik MEN. Poza tłumaczeniami i aktualizacjami nie zabraknie odrobiny rozrywki pomieszanej ze sprawdzianem z wiedzy ogólnej, czyli familiad.
Po rocznej przerwie uaktualnimy również wiadomość powitalną i chciałbym, aby na początku każdej kadencji była ona aktualizowana celem zachęcania nowych obywateli do dodawania prezydenta, mena i mona do znajomych, a wszystko po to, żeby ułatwić kontakt z nowymi graczami (czat z mentorami jest tylko do 20 lvl, a poziom ten można osiągnąć w kilka dni) i móc im pomagać w dalszej grze oraz do niej zachęcać. Shouty o wiele lepiej docierają do młodych graczy niż artykuły w prasie. MON informowałby ich jak i całe społeczeństwo o aktualnie interesujących nas kampaniach wojennych, MEN o poradnikach, fundacjach czy konkursach, a prezydent kontrolował by ten proces i pomagał w jego realizacji.

Polityka informacyjna

Zwiększymy częstotliwość artykułów rzecznika rządu oraz poszczególnych ministerstw, w tym m.in. Raporty z Ambasad, Podsumowania Wojenne czy Biuletyn MGiF. Podstawą będzie dobry kontakt z obywatelami, dlatego poprzez shouty i artykuły będziemy na bieżąco informowali o sytuacji naszego kraju.Skład rządu

MON: Arek9 i Bobslej
vMON: Alvarovip008, CaveoPoland, coren4, Kerth5, Mwaca, SWIESZEWO
Staż: Quox, Worot

Arek i Bobslej to dwaj doskonali ministrowie piastujący stanowiska w MONie przez wiele kadencji (Bobslej wraca po przerwie). Bardzo dobrze zorganizowani, mający dużo wolnego czasu, uprzejmi w kontaktach z PGB, a kiedy trzeba potrafiący natychmiastowo zaprowadzić porządek wśród trollujących dowódców na kanale #dowodztwo.erepublik.pl

MGiF: Detharon
vMGiF: JackieB

Detharon to człowiek legenda, którego szerzej przedstawiać nie trzeba.

MSZ: Mistrzu Yoda
vMSZ: EL Reto, MisziPL, p87
Staż: wr00belstein

Mistrzu Yoda dzięki licznym kontaktom na całym eświecie, dużej ilości wolnego czasu oraz blisko rocznemu doświadczeniu pracy w tym ministerstwie (od stażu do głównego ministra) z pewnością sprosta stawianym mu wyzwaniom.

MEN: Beatka84pl
vMEN: Carmen, Laciek, Poochacz, Siemko8, Xiunion
Staż: tomas004, dyrcio, Legrezz

Beatka to kobieta instytucja. Nikomu nie odmówi pomocy, a mnóstwo wolnego czasu poświęci na doglądanie działań ministerstwa oraz kiedy trzeba to twardą ręką przywróci ład i porządek.

Rzecznik oraz przecznik rządu:
Gerald i Polska Llama

Duet doskonale dobrany, który będzie przekazywał informacje nie tylko w nudny, małobarwny sposób.

Przyjęcia na staże do wszystkich ministerstw rozpoczną się tuż po rozpoczęciu kadencji.Pozdrawiam serdecznie
Coehoorn, kandydat na urząd prezydenta
 

Komentar

korba11
korba11 Hari ke 1,872, 00:22

pierwszy

wr00belstejn
wr00belstejn Hari ke 1,872, 00:25

Coehoorn na prezydenta

Mwaca
Mwaca Hari ke 1,872, 00:31

Powodzenia o/

kotomine
kotomine Hari ke 1,872, 00:49

Głos na Coe!

Lambuzo
Lambuzo Hari ke 1,872, 01:09

rzad ND z domieszka WP, msz to jakis zart. Glowne monki bez szalu. Osobiscie zdecydowanie Burnerr.

Pierre Dzoncy
Pierre Dzoncy Hari ke 1,872, 01:09

ctrl+f "Chorwacja"
brak
psi padek?

DISCO POLO MNIE ROZWOLO
DISCO POLO MNIE ROZWOLO Hari ke 1,872, 01:11

W rządzie sama Husaria.

Polska Llama
Polska Llama Hari ke 1,872, 01:11

No i jednak mnie niecnie wykorzystałeś Coe:P pfff i to bez wstępnego czochrania... i ja się tak daję... llama ze mnie:)

DISCO POLO MNIE ROZWOLO
DISCO POLO MNIE ROZWOLO Hari ke 1,872, 01:20

Chorwacka llama. MUUU

Coehoorn
Coehoorn Hari ke 1,872, 01:40

Pryq gdzie ty tam tyle tego WP widzisz?
A nie wiem czy wiesz, ale Burrnerr ma prawie identyczny skład MONu : D

DrizztDrow
DrizztDrow Hari ke 1,872, 01:53

Coe mój prezydĘt! \o/

staruszek
staruszek Hari ke 1,872, 02:04

Coe trzymaj poziom i nie dyskutuj z idiota ; P

Zielarz
Zielarz Hari ke 1,872, 03:10

W rządzie sama Husaria.... chyba pierwszy raz w historii erepa \o/.
Gdzie te "piękne" czasy kiedy PIERUN dzierżył stery? 😁))))))

leraje
leraje Hari ke 1,872, 03:12

v

Dawit
Dawit Hari ke 1,872, 03:14

Cohrn na preszydenrta !

Lambuzo
Lambuzo Hari ke 1,872, 03:25

"Coe trzymaj poziom i nie dyskutuj z idiota ; P"

tak jest, nie gadaj ze staruszkiem.

krzmig
krzmig Hari ke 1,872, 03:27

pryq: "rzad ND z domieszka WP"
na cały rząd 1 osoba z wp, pozdrawiam cię trollu o/

lovric505
lovric505 Hari ke 1,872, 03:29

votadovski

Szopa11
Szopa11 Hari ke 1,872, 03:32

Powodzenia!

KapiRadom
KapiRadom Hari ke 1,872, 03:49

na chiny!

hubertuses
hubertuses Hari ke 1,872, 03:50

No właśnie jakoś ten rząd mnie nie przekonuje : |

Ban Josip Jelacic II
Ban Josip Jelacic II Hari ke 1,872, 03:53

Coehoe na prezydenta... : P o /

Send love to Plato
Send love to Plato Hari ke 1,872, 04:03

Voted, Good luck O7

DISCO POLO MNIE ROZWOLO
DISCO POLO MNIE ROZWOLO Hari ke 1,872, 04:06

@Zielarz, te piękne czasy przeminęły. Teraz możliwe, że przyjdzie czas na Was. Brać chorwacka widzę wie kto jest jej miły. W sumie Coehoorn byłby kozak rozwalając obecne układy i stanął na czele ku powrotowi do dawnego porządku, który Wam odpowiadał. To byłoby coś. Jeszcze patrząc przez pryzmat, że nie startuje pierwszy raz, no za taką wytrwałość i dążenie do celu to trzymałbym kciuki.

antaga
antaga Hari ke 1,872, 04:22

o7

Turnic
Turnic Hari ke 1,872, 04:54

o7

Kaczyk
Kaczyk Hari ke 1,872, 05:30

nie ma stolka dla mnie, nie ma vota. o/
haha 😃

BoskiGigolo
BoskiGigolo Hari ke 1,872, 05:31

Powodzenia o7

Apacer194
Apacer194 Hari ke 1,872, 06:33

o7

Kreuzol Uronaski
Kreuzol Uronaski Hari ke 1,872, 06:45

o7

Sarrena
Sarrena Hari ke 1,872, 06:54

Nie.

Sarrena
Sarrena Hari ke 1,872, 06:58

CP: Coehoorn
MSZ: Mistrzu Yoda
vMSZ: EL Reto
Rzecznik:Gerald

Cała czwórka straszyła fochami Anii, nie było żadnego. Przynajmniej Coe docenił swoich kompanów w marnym trollowaniu obecnej CP.

Marko Marko
Marko Marko Hari ke 1,872, 07:20

o7

Milek7
Milek7 Hari ke 1,872, 08:08

nic mnie tu nie przekonało, więc nie zmieniam swojej oceny i dalej jest
coehoorn-takelbery
0-1

Marek5
Marek5 Hari ke 1,872, 09:09

widzę że kotomine ci głosy zakupił

Viverone
Viverone Hari ke 1,872, 12:09

Coe na prezydenta o7

Haschan
Haschan Hari ke 1,872, 12:18

Pryk zawsze sra betonem jak coś idzie nie po myśli. Ja tam z WP nie widzę nikogo....

nekho
nekho Hari ke 1,872, 13:08

Coe na prezydenta!

scyzoryck
scyzoryck Hari ke 1,872, 13:08

hehe. niektórym WP już się chyba śni po nocach 😃

TraperQQ
TraperQQ Hari ke 1,872, 13:13

Moj prezydent na ta kadencję. O7

Beatka Rowein
Beatka Rowein Hari ke 1,872, 13:14

Coe moim prezydentem! o7

kangurwa
kangurwa Hari ke 1,872, 14:49

Moje poparcie, na prezydenta !

Eld-z
Eld-z Hari ke 1,872, 15:27

nie

devcod
devcod Hari ke 1,872, 16:57

coehoorn-takelbery
0-1

bez vote bo i tak kupione

Kulczynski
Kulczynski Hari ke 1,872, 17:56

*poziom 20 można obecnie (zależne pod promocji) zdobyć w zasadzie w jeden dzień + ilość kupionych górę aż bije po oczach, ale przyznam, nie wiem na kogo zagłosuję

MatiMat8
MatiMat8 Hari ke 1,873, 01:51

Hmm dużo votów (949) 😛
o/

El Reto
El Reto Hari ke 1,873, 03:43

"(czat z mentorami jest tylko do 20 lvl, a poziom ten można osiągnąć w kilka dni)"
Ja nie wiem, kto Wam takich głupot naopowiadał.
Czat widać do 20 lvlu włącznie (czyli do momentu uzyskania 21-go lvlu).
Ten poziom można osiągnąć w ~2 dni, ale widzę ludzi którzy męczą się z nim koło tygodnia.

Poza tym, wszystko pięknie, powodzenia, joł. \o/

 
Posting komentar anda

Apa ini ?

Anda sedang membaca artikel yang ditulis warga eRepublik, sebuah game multiplayer berbasis negara di dunia nyata. Buat sendiri karaktermu dan bantu negaramu untuk mencapai kejayaannya sambil membentuk dirimu sebagai pahlawan perang, penulis yang terkenal atau raksasa finansial.