Ambijent uključi/isključi

Секс диета - ТашаМКД

26 Dan 2,032, 05:35 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Веќе кога сме кај диетите еве нешто што најдов на нет
Мислам дека е добра диетава

Секс диета, согорете 250 калории за 30 минути

Сензуалниот секс како и исхраната која изобилува со афродизијак може да бидат клучни во борбата со вишокот килог

čitaj više »

Останете ми со здравје - [ТашаМКД]

84 Dan 2,022, 12:58 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Музичка подлога

http://www.youtube.com/watch?v=rmBmfNUrreA
Драги мои еПријатели


Неможев да напишам статија до сега... но еве ме...

Нема многу да филозофирам, ја

čitaj više »

Жени / Мажи [TashaMKD]

36 Dan 2,018, 03:22 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Статијава ја пишувам повторно,
бидејќи беше избришана од страна на нашиот “сакан“ Плато хехехе

Жени / Мажи [TashaMKD]

До 20 години...........................дива како Азија
Од 20-30 години........................жешка како Африка
Од 30-40 г

čitaj više »

До кога вака - [TashaMKD]

102 Dan 2,015, 06:41 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

ДО КОГА ВАКА !?!?!?!

Одкако видов шаути денеска решив да одам на каналот #podelba и да си земам тенкови...Но што ми текна прво испукав 3 милиони па влегов на каналот...
Фино

čitaj više »

Резултати од конкурсот [TashaMKD]

45 Dan 1,999, 09:20 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Драги мои Македонци

Конкурсот што беше објавен пред недела дена
http://www.erepublik.com/en/article/-tashamkd-1-2254565/1/20
е веќе завршен.

Многу пораки стигнаа, многу се пријавија но само еден условите ги исполнува

за е-Маж


[img][/img]

čitaj više »