Ambijent uključi/isključi

O mojim novinama

Otvori Wiki stranicu

Riigijuhi ametlik ajaleht

[RT] Olukorrast riigis - maksumuudatuste analüüs

10 Dan 3,188, 02:21 Objavljeno u Estonia Estonia Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeKuna veel möödunud nädalal oli väike vaidlus maksude teemal, siis puust ja punaseks Eesti maksulaekumised nädal enne ja nädal … čitaj više »

[RT] Olukorrast riigis - maksuskandaal

10 Dan 3,181, 15:46 Objavljeno u Estonia Estonia Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeMõtlesin pikalt, kas ignoreerida täna lahvatanud maksuteemat või mitte, sest paraku on nii, et osadel on juba ette kindel "õ … čitaj više »

[RT] Estonia-Russia rental agreement

6 Dan 3,160, 01:34 Objavljeno u Estonia Estonia Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeAega võttis, aga parem hilja kui mitte kunagi. Et asi oleks lõplikult ametlik, siis järgnevalt Eesti ja Venemaa vaheline Lõuna- … čitaj više »

[RT] Olukorrast riigis - referendum

28 Dan 3,145, 17:05 Objavljeno u Estonia Estonia Financijsko poslovanje Financijsko poslovanjeEile hommikul avastasid paljud mängijad ilmselt ootamatult, et töö tegemine on võimatu. Õnneks oli peaminister/haridusminister … čitaj više »

[RT] Olukorrast riigis

29 Dan 3,112, 13:13 Objavljeno u Estonia Estonia Političke rasprave i analize Političke rasprave i analizeOlukord riigis on rahulik. See nädal toimusid Riigikogu valimised. Võitsid Eesti Rahvuslased, saades 22 häält (liikmeid 32), … čitaj više »