Ambijent uključi/isključi

O mojim novinama

Otvori Wiki stranicu

Laikraščio gimimas 1672 dieną
{Pažintis} - straipsnių serija apie eRepublik žmones. Klausimai beveik visiems vienodi tam, kad būtų įmanoma palyginti skirtingų žmonių požiūrius ir vertybes.
{Seimas} - savaitinės ataskaitos iš eSeimo.

(Ne)rimtai. Kodėl nėra balkono?

21 Dan 2,236, 06:56 Objavljeno u Lithuania Lithuania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabavaSiurrealizmas (pr. sur – virš, réalisme – tikrovės, realybės) – XX a. III-V dešimt. kultūrinis, intelektinis, artistinis, meninis judėjimas. Kilo iš dadaizmo, kuris klestėjo Pirmojo pasaulinio karo čitaj više »

{Pažintis} "Patriotiškumas ir Tėvynės meilė eina greta"

26 Dan 2,232, 18:18 Objavljeno u Lithuania Lithuania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabavaĮ žaidimą jis atėjo šiek tiek daugiau nei prieš metus. Jam jau teko padirbėti Seime,taip pat trumpai dirbo LKA mentoriumi. Trisdešimtmetis trumpam buvo ir į URM virtuvę įsisukęs. Visai neseniai tapo čitaj više »

[NM][Medaliai] Už 1250 lavonų - 5 auksiniai!

22 Dan 1,895, 07:48 Objavljeno u Lithuania Lithuania Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku

Pristatoma nauja straipsnių serija naujokams, tačiau bus įdomu paskaityti ir senbuviams. „Medaliai“ – tai kiekvieno medalio apžvalga ir keletas komentarų iš TOP5 Lietuvos pilietybę turinčių žmonių apie konkrečius medalius. O kad naujokams čitaj više »

{Seimas} "Seimas eina!" arba rami Seimo kadencijos pabaiga

10 Dan 1,894, 10:35 Objavljeno u Lithuania Lithuania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Po vadinamojo „Seimo skandalo“, Seimo nariai parodė pasitikėjimą manimi ir išrinko mane į Seimo Pirmininkes. Nors mano kaip SP kadencija truko itin trumpai, tačiau šiokio tokio veiksmo buvo. Jį trumpai ir apžvelgsiu: Seimo nariai aptarė čitaj više »

{Pažintis} "Patriotiškas žmogus turi būt toks kaip aš"

26 Dan 1,864, 07:06 Objavljeno u Lithuania Lithuania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava


Vaikinas į eRepublik užsiregistravo prieš du metus. Kažkada seniai šis žaidėjas buvo „Šaulių“ būrio vadas, priklausė LK HQ. Vaikinas buvo išėjęs kuriam laikui ir į two-clicką, tačiau šį mėnesį čitaj više »