Ambijent uključi/isključi

Eksklusiivne intervjuu minuga

26 Dan 1,913, 01:59 Objavljeno u Estonia Estonia Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Nagu kõik teavad siis panen pillid kotti peale seda ametiaega. Seega pakun ühele õnnetule välja teha minuga eksklusiivne ja avameelne intervjuu. Vastan kõikidele küsimustele mis on mänguga seotud. Muidugi kui leidub keegi keda see üldse huvitab.

čitaj više »

Vingumaania

28 Dan 1,907, 15:01 Objavljeno u Estonia Estonia Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Viimasel ajal on väga populaarseks muutunud vinguda iga asja üle ja kritiseerida koguaeg. Mis mõte sellel on? Selle asemel, et kohe vinguda kui midagi ei meeldi siis uurige ringi ja võtke vabalt. Pakkuge mingi lahendus või vastus kuidas asja

čitaj više »

ESTSOG | Uudised

9 Dan 1,906, 22:32 Objavljeno u Estonia Estonia Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabavaÜksuse juhtimises toimus suur muudatus. Kuna täidan nüüd jälle presidendi kohustusi siis läks üksuse täielik juhtumine üle kindral [url=/en/citizen/profile/ … čitaj više »

Olen tagasi

25 Dan 1,904, 10:18 Objavljeno u Estonia Estonia Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Tere, mu puhkus sai läbi ja olen tagasi. Ma ei tea kas mul on mõtet üldse edasi mängida sest raha on nii mega suurelt miinuses, et selle nulli saamiseks läheb kohutavalt palju aega. Mul pole võimalik osta toitu ega relvi enam väga pikka aega.

Ma

čitaj više »

ESTSOG | Jagame varustust noortele võitlejatele

9 Dan 1,900, 11:23 Objavljeno u Estonia Estonia Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabavaTervist võitlejad. ESTSOGi lattu on kogunenud natuke kergeid suupisteid, kuulipildureid ja tanke. Jagame need suurima heameelega noortele võitlejatele. … čitaj više »