Ambijent uključi/isključi

12 години непребол за жртвите од Арачиново

3 Dan 2,042, 05:26 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku

На овој ден пред точно 12 години Атанас Јанев, Никола Пехчевски и Александар Стојчев, припадници на македонските вооружени сили, загинаа во офанзивата во Арачиново со цел да се заземе селото кое на 9 јуни 2001 година беше прогласено за слободна терит

čitaj više »

Кој колку може

1 Dan 2,005, 02:01 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Financijsko poslovanje Financijsko poslovanje

Здраво.

Би ве замолил кој колку има, кој колку може да ми помогне да почнам одново, за информација акаунтот беше хакнат, се што имаше сега го нема.


Поздрав.

čitaj više »

DAYS PASS BROTHERHOOD REMAINS !!!

7 Dan 1,907, 09:22 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku


čitaj više »

Нов бејби бум..

12 Dan 1,888, 14:06 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepubliku

Претходниот бејби бум беше успешен тој придонесе да бидеме многу појаки во 1ва дивизија се надеваме дека и овај ќе биде.Сега важно е да се собетат донации за следниот бејби бум.Јас имам 4 медали градител на опшество и околу 100 играчи донесено на ере

čitaj više »

Деца бидете горди на ШИМЕ

11 Dan 1,885, 06:28 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Prvi koraci u eRepubliku Prvi koraci u eRepublikuНајдобар меѓу најдобрите !!!


čitaj više »