Ambijent uključi/isključi

Miremjes

29 Dan 2,542, 01:56 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Duhet 25 komente ... ne paqi vakt 🙂

čitaj više »

Explore Kosovo

25 Dan 1,902, 16:13 Objavljeno u Albania Albania Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Pershendetje djem,

Se bashku me nje grup programerash, kemi kriju nje aplikacion per android platforme. Aplikaioni quhet Explore Kosovo edhe ka per qellim te ofroj perdoruesit informata te shumta mbi vendet turistike, restorane, hotele etj ne

čitaj više »

Nje strategji e vogel

5 Dan 1,841, 16:45 Objavljeno u Albania Albania Analiza ratovanja Analiza ratovanja

Gjate luftes qe e humben ne sekondat e fundit e kam vrejt nje problem shume te madh ne Div2 dhe Div3

Lojtaret qe luftojshin per BH ia nisshin me luftu qe nga sekonda e pare edhe i bojshin rreth 1mil dmg - Div2 ose 5mil dmg-div3 edhe e lejshin me

čitaj više »

Arius argiri

15 Dan 1,788, 10:23 Objavljeno u Albania Albania Političke rasprave i analize Političke rasprave i analize

Pershedetje,

Si e kam cek ne nje artikull me heret, une ne pergjithesi jam "2-Click mode kind of player" Nejse edhe DO mundohna me kry kohe mas kohe.

Nje gje tjeter qe e bej me knaqesi kur hy ne eRep eshte te lexoj ndonje artikull te lezetshem

čitaj više »

Corsica

0 Dan 1,788, 04:31 Objavljeno u Albania Albania Zapovijedi za bitku Zapovijedi za bitku

Luftoni te gjithe PER fyromin ne lufte kunder Frances


E vetmja menyre qe mos me na fshi nga harta mendoj eshte kjo.


Ky eshte mendimi im por le te vendosin udheheqesit me mire

čitaj više »