Ambijent uključi/isključi

Ајмо народее навалете тазе вицови.. (+16)

11 Dan 1,910, 07:34 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Здраво..
Оваа статија сакам да ја посветам на вицовите и малку да се насмееме

1.Си била некоја вдовица, направила колач за да му го носи на маж и.<
Одејќи кон гробиштата колачот и паднал. Кога жената стигнала на гробт на маж и почнала да

čitaj više »

Интервју со Персеј Македонски

55 Dan 1,903, 09:24 Objavljeno u Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Društvene aktivnosti i zabava Društvene aktivnosti i zabava

Здраво драги мои денеска кје ви го презентирам интервјуто со Персеј Македонски

1.Кој е Персеј Македонски во реалниот живот ?

Зоран Мијалков од Штип, Татко на два сина, Голем верник во БОГ, бранител од 2001 и крводарител. Работам како биб

čitaj više »