Ambijent uključi/isključi

Join the new world

 

Fitoni para te verteta nepermjet shkurtimit te linkut !

Dan 1,821, 14:46 Objavljeno u Albania SAD od Kleivis Marku

Ne kete artikull do te mesoni si te fitoni para te verteta nepermjet eRepublik.

Nuk e di nese keni degjuar per Adf.ly nje faqe ku nepermjet klikimeve ne linkun e shkurtuar fitoni para dhe e vetmja gje qe duhet eshte te hapni nje llogari tek adf.ly.

Si funksionon ?
1) Si fillim shkruani emailin qe deshironi te perdorni dhe klikoni join now:

2) Pasi keni krijuar llogarine thjeshte beni paste linkun qe deshironi te shkurtoni dhe klikoni shrink dhe do ju shfaqet linku i shkurtuar qe ju jep para per cdo klikim qe merr.

Linku i shkurtuar:


Linkun e shkurtuar mund ta beni share kudo pervec se ne facebook ku eshte e ndaluar dhe ata qe klikojne ne ate link duhet te presin 5 sekonda dhe te klikojne "SKIP AD" qe te shkojne ne faqen qe ju deshironi.Ne kete menyre ne llogarine tuaj do shtohen para qe ndryshojne ne shume ne varesi te shtetit nga i cili merren klikimet.
Por eshte pak e veshtire te arrish shuma te kenaqshme pasi duhen 1000 klikime per te marre 2-5 dollare por mendoj se ketu dhe mund te arrihen sidomos nga qeveritaret nepermjet te linkeve te chatit apo te ndihmave dhe nga shkurtimi i linkeve te artikujve te rendesishem.

Nese mendoni se interesoi dhe mendoni qe artikulli ishte sado pak i vlefshem jepini Vote + Subscribe gazetes. flm 🙂

Vizitoni ALB-LIVE, shikoni TV & Sport Live !


 

Komentari

albaniaguard
albaniaguard Dan 1,821, 15:12

V

Fessti
Fessti Dan 1,821, 18:14

v

FreeAlbanianSpirit
FreeAlbanianSpirit Dan 1,822, 23:10

Funksionon?

Kleivis Marku
Kleivis Marku Dan 1,822, 09:33

une te them te drejten skam arrit akoma te bej as 1 dollar sepse ska shume qe kam kriju llogarine prandaj se kam provu a funksionon vertet por kam pa qe shume faqe te medhja e perdorin adf.ly per te fituar para.

 
Objavi svoj komentar

Što je ovo?

Čitaš članak koji je napisao građanin eRepublika, virtualne strateške igre za više igrača koja se temelji na stvarnim državama. Kreiraj svoj vlastiti lik i pomogni svojoj državi da stekne slavu, dok se ti dokazuješ u ulozi ratnog junaka, renomiranog izdavača ili financijskog stručnjaka.