Ambient on/off

Join the new world

 

Fitoni para te verteta nepermjet shkurtimit te linkut !

Day 1,821, 14:46 Published in Albania USA by Kleivis Marku

Ne kete artikull do te mesoni si te fitoni para te verteta nepermjet eRepublik.

Nuk e di nese keni degjuar per Adf.ly nje faqe ku nepermjet klikimeve ne linkun e shkurtuar fitoni para dhe e vetmja gje qe duhet eshte te hapni nje llogari tek adf.ly.

Si funksionon ?
1) Si fillim shkruani emailin qe deshironi te perdorni dhe klikoni join now:

2) Pasi keni krijuar llogarine thjeshte beni paste linkun qe deshironi te shkurtoni dhe klikoni shrink dhe do ju shfaqet linku i shkurtuar qe ju jep para per cdo klikim qe merr.

Linku i shkurtuar:


Linkun e shkurtuar mund ta beni share kudo pervec se ne facebook ku eshte e ndaluar dhe ata qe klikojne ne ate link duhet te presin 5 sekonda dhe te klikojne "SKIP AD" qe te shkojne ne faqen qe ju deshironi.Ne kete menyre ne llogarine tuaj do shtohen para qe ndryshojne ne shume ne varesi te shtetit nga i cili merren klikimet.
Por eshte pak e veshtire te arrish shuma te kenaqshme pasi duhen 1000 klikime per te marre 2-5 dollare por mendoj se ketu dhe mund te arrihen sidomos nga qeveritaret nepermjet te linkeve te chatit apo te ndihmave dhe nga shkurtimi i linkeve te artikujve te rendesishem.

Nese mendoni se interesoi dhe mendoni qe artikulli ishte sado pak i vlefshem jepini Vote + Subscribe gazetes. flm 🙂

Vizitoni ALB-LIVE, shikoni TV & Sport Live !


 

Comments

albaniaguard
albaniaguard Day 1,821, 15:12

V

Fessti
Fessti Day 1,821, 18:14

v

FreeAlbanianSpirit
FreeAlbanianSpirit Day 1,822, 23:10

Funksionon?

Kleivis Marku
Kleivis Marku Day 1,822, 09:33

une te them te drejten skam arrit akoma te bej as 1 dollar sepse ska shume qe kam kriju llogarine prandaj se kam provu a funksionon vertet por kam pa qe shume faqe te medhja e perdorin adf.ly per te fituar para.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.