Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

Karo ir taikos galia.

1,899 jour, 03:07 Published in Lithuania Lituanie de Camarolt

Galia - svaiginantis valdžios instrumentas, leidžiantis materializuoti idėjas ir ambicijas, reorganizuoti aplinkos veiksnius pagal savitus feng šui poreikius, kurti rytojaus istoriją šiandien. Galia efektyviai atriboja stipriuosius ir silpnuosius, valdančiuosius ir pavaldžiuosius, tačiau neišsprendžia interesų konflikto tarp vienodos galios subjektų. Lygiaverčiai oponentai nėra pajėgūs paveikti vienas kito valią, įveikti vienas kitą karinėmis ar diplomatinėmis priemonėmis, tad tokia konfliktinė situacija išprovokuoja...taiką.

Karas ar Taika?

Elementariųjų galios požymių analizė Erep pasaulyje taip pat liudija apie politiniame žemėlapyje aiškiai vyraujantį galios centrą - Lenkija. Lietuva šiuo metu yra patogioje situacijoje, taikoje. Žlugus Lietuvos ir Lenkijos sąjungai mūsų valstybei yra mažai šansų atlaikyti pačią stipriausią valstybę žaidime.

''Si vis bellum para pacem
(Jeigu nori karo, ruoškis taikai)
- Napoleonas Bonapartas''


Galios susirėmimų kritinės masės taškas, tikėtina, būtų apspręstas netiesioginių karinių susirėmimų eigoje, kol galiausiai viena iš pusių pajustų įgijusi pakankamą karinį pranašumą ir grįžtų prie tiesioginių karinių manevrų. Šiame scenarijuje ir bet kuriame kitame yra svarbu suvokti, kad galia pasireiškia ne vien kariniu pajėgumu, o juolab Erep pasaulio mechanizme - strategija.
 

Commentaires

Mykolas O
Mykolas O 1,899 jour, 04:36

Ne visada eLenkija ir eLietuva buvo sąjungoje, skaičiau legendas, kad netgi užpulta eLietuva sugebėjo atsilaikyti ir su elatvių pagalba nebūti visiškai okupuota. Bet straipsniai primena naujosios kairės beletristiką, daug gudrių žodžių(gera forma) , bet turinys silpnas. Nepyk, jei užgavau politines pažiūras.

Camarolt
Camarolt 1,899 jour, 07:27

Aš nesistengiu rašti ilgų straipsnių kurių niekas neskaito. Aš išreiškiu savo nuomonę trumpai ir aiškiai.

MrEdo123
MrEdo123 1,899 jour, 08:30

atlaikem ir lenku puolima, ir okupacijoj pabuvojom, bet narsiai kovojom ir laisve iskovojom... analogiskai ir su cigonais buvo.

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.