Fond on/off

Join the new world

 
eRepublik - Online Strategy Game

Fitoni para te verteta nepermjet shkurtimit te linkut !

1,821 jour, 14:46 Published in Albania États-Unis de Kleivis Marku

Ne kete artikull do te mesoni si te fitoni para te verteta nepermjet eRepublik.

Nuk e di nese keni degjuar per Adf.ly nje faqe ku nepermjet klikimeve ne linkun e shkurtuar fitoni para dhe e vetmja gje qe duhet eshte te hapni nje llogari tek adf.ly.

Si funksionon ?
1) Si fillim shkruani emailin qe deshironi te perdorni dhe klikoni join now:

2) Pasi keni krijuar llogarine thjeshte beni paste linkun qe deshironi te shkurtoni dhe klikoni shrink dhe do ju shfaqet linku i shkurtuar qe ju jep para per cdo klikim qe merr.

Linku i shkurtuar:


Linkun e shkurtuar mund ta beni share kudo pervec se ne facebook ku eshte e ndaluar dhe ata qe klikojne ne ate link duhet te presin 5 sekonda dhe te klikojne "SKIP AD" qe te shkojne ne faqen qe ju deshironi.Ne kete menyre ne llogarine tuaj do shtohen para qe ndryshojne ne shume ne varesi te shtetit nga i cili merren klikimet.
Por eshte pak e veshtire te arrish shuma te kenaqshme pasi duhen 1000 klikime per te marre 2-5 dollare por mendoj se ketu dhe mund te arrihen sidomos nga qeveritaret nepermjet te linkeve te chatit apo te ndihmave dhe nga shkurtimi i linkeve te artikujve te rendesishem.

Nese mendoni se interesoi dhe mendoni qe artikulli ishte sado pak i vlefshem jepini Vote + Subscribe gazetes. flm 🙂

Vizitoni ALB-LIVE, shikoni TV & Sport Live !


 

Commentaires

albaniaguard
albaniaguard 1,821 jour, 15:12

V

Fessti
Fessti 1,821 jour, 18:14

v

FreeAlbanianSpirit
FreeAlbanianSpirit 1,822 jour, 23:10

Funksionon?

Kleivis Marku
Kleivis Marku 1,822 jour, 09:33

une te them te drejten skam arrit akoma te bej as 1 dollar sepse ska shume qe kam kriju llogarine prandaj se kam provu a funksionon vertet por kam pa qe shume faqe te medhja e perdorin adf.ly per te fituar para.

 
Publier ton commentaire

Qu'est-ce ?

Vous êtes en train de lire un article écrit par un citoyen d'eRepublik, un jeu de stratégie multijoueur immersif où l'on retrouve des pays réels. Créez votre propre personnage pour aider votre pays à atteindre la gloire et devenez un héros de guerre, un grand journaliste ou un magnat de la finance.