Ambiente de fondo si/no

[MoEdu]28.11.2013 Fitore e Sinqert

4 Día 3,247, 12:27 Publicado en Albania Albania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikPershendetje lojtarë te dashur nga un Soldier95 ne kete artikull dua tju tregoj nje knaqesi qe kemi pasur per kete lojë te bukur me plot emocione.
Na ishe nje here nje Kosovë qe ne cdo datë 28 te
leer más »

[MoEdu]Si te rrisni Forcen dhe te kurseni Goldin!

3 Día 3,247, 06:31 Publicado en Albania Albania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublikGjeja me e rendesishme ne loje eshte forca.Dhe sa me i fuqishem qe te jesh aq me shume demtim mund te shkaktosh ne beteje,duke i ndihmuar vendit tend dhe aleateve te tij.

Per te shkuar ne … leer más »

Albania Go Hard

34 Día 2,468, 11:08 Publicado en Chile Chile Negocios y finanzas Negocios y finanzas

Albania or ?,kim,Jolie coment 😃

1.Albania


2.?
3.

leer más »

Albania Chile or My Girl

63 Día 2,466, 11:24 Publicado en Chile Chile Entretenimiento e interacción social Entretenimiento e interacción social

Vote ALBANIA or CHILE or My Girlfriend Comment your Vote o7

1.ALBANIA
[img]http://i.imgur.com/B520P1O.png[/[/img] … leer más »

[MoEdu] Misioni Spring Hunt ne Shqipë

15 Día 2,345, 12:19 Publicado en Albania Albania Primeros pasos en eRepublik Primeros pasos en eRepublik

Pershendetje nga MoE ne kete artikull kam per detyer spjegimin ne shqip te Misionit te fundit qe esht tani ne kete jav,pershkrimin e cdo misioni nuk e kam leer más »