Ambiente de fondo si/no

Acerca de mi periódico

Abre la página de la wiki

Fabrika e 2-te e Shtetit Shqiptar

fabrika shteteore 2

3 Día 2,320, 17:14 Publicado en Chile Chile Negocios y finanzas Negocios y finanzas

te nderuar shqiptare do deshiroja tju njoftoja per te rejat e fundit te fabrikes shteterore 2

1-)Pas nje procedure te gjate arritem qe ta conim fabriken ne chili ku gezon full bonuse,pos sic e keni pare edhe ne artikullin e pare fabrikes i duhen

leer más »

Fabrika shteterore 2

39 Día 2,318, 13:51 Publicado en Albania Albania Negocios y finanzas Negocios y finanzas

Cuna fabrika shteterore 2 me eshte lene ne besim mua nga cp Napoleon54.

Falenderoj Jonkastriotin qe e menaxhoi kete fabrike deri tani. Ngaqe Chili ka full bonuse mendova qe fabriken ta coj ne chili edhe per momentin po pres per cz.

Per hir te

leer más »

Pagesa nga 19 ALL

0 Día 2,150, 01:11 Publicado en Albania Albania Negocios y finanzas Negocios y finanzas

Nga tani, Fabrikashteterore2 do te paguaje pagat nga 19 ALL per punetoret Shqiptar.

Transferimi i tankeve per ata qe kane punuar keto dy dite eshte bere sot:

Successfully transferred 4 item(s) to VikSK.
Successfully transferred 12 item(s) to

leer más »

Fabrika e dyte shteterore e armeve te cilesise Q7

13 Día 2,149, 07:19 Publicado en Albania Albania Negocios y finanzas Negocios y finanzas

Pershendetje burra e gra,

Sot ngritem fabriken e dyte shteterore te armeve ne cilesine Q7.Dua te falenderoj te gjithe ata qe kontribuan ne fabrike. Kontributet e fundit mund ti gjeni

leer más »

Gjendja dhe punetoret deri me 6 Janar 2013

3 Día 2,148, 03:54 Publicado en Albania Albania Negocios y finanzas Negocios y finanzas

Nga GOLD i dhuruar nga shteti, sot eshte blere edhe nje Rubber Plantation:Ne jemi duke pritur oferten e lirimeve per upgrade, dhe kemi te akumuluara ne rezerve 252 GOLD-et e nevojitur.

leer más »