Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

Miresevini në LeA

Día 1,892, 15:42 Publicado en Albania Albania por ArdiAlb


Partia “Lidhja e Arbrit”, partia e ideve dhe e zhvillimit, ju ftone te beheni pjesë e sajë për një eShqiperi ndryshe. Bëhuni antarë të partisë duke ndjekur link-un më poshtë:
http://www.erepublik.com/en/party/lidhja-e-arbrit-3877/1

Cfarë ofron Lidhja e Arbrit?

• Zhdukjen e privilegjeve dhe pabarazive, pra në këtë parti jemi të gjithë të barabartë.
• Ndihmesën reciproke mes antarëve të partisë.
• Referendum për të gjitha vendimet politike që do të dalin nga partia.
• Mundësin për një karier politike të sukseshme.
• Të punoj çdo ditë për të ndryshuar Shqipërinë, për ta bërë më të mirë.
• Cdo kerkese do shqyrtohet me seriozitet.
• Te rritet vemendja ndaj te rinjve. Nuk mjafton vetem ta nisin lojen por edhe ta vazhdojne ate.
Me respekt kryesia e LeA

Kryetari i Partisë : Andiroid
Nën-President : Arius argiri
Sekretar i Përgjithshem : DardanH
Zëdhënës : ArdiAlb

CHAT : http://client01.chat.mibbit.com
• Connect: Rizon [webirc]
• Channel: #LeA

Eja edhe ti, për Shqipërinë e re.
 

Comentarios

RadeciVV
RadeciVV Día 1,892, 16:00

V+S

CmenduriaMB
CmenduriaMB Día 1,892, 16:01

V!!!!!!!

Hajdaraga
Hajdaraga Día 1,892, 16:02

Pas largimit te Ujkut nga loja i vetmi shpetim per te dale nga gjithe kjo amulli ne loje eshte vetem Lidhja e Arbrit.
Te gjithe shqiptaret e kane vendin ketu.Ky eshte Kuvendi i madh i shqiptareve te vertete.

DonCurtis
DonCurtis Día 1,892, 16:38

Sa keq qe ujku u largua... Me te vertete doja ta shihja ate ne krye te shtetit se (sipas meje) ishte i vetmi lojtar i denje per president.

RadeciVV
RadeciVV Día 1,892, 16:45

@DonCurtis pikerisht, po behej nje plan i madh per udheheqjen e vendit ne krye me ujkun, por papergjegjesite e personave te caktuar, pra ato arsyet qe i dha dhe ujku, bene qe plani te deshtoje. Gjithsesi, idealet dhe programi i Lidhjes qendron, dhe doemos se do vazhdojme te punojme per te permbushur qellimet tona per te miren e vendit, lojtareve e vet lidhjes.

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Día 1,892, 21:14

V

AqifPasha
AqifPasha Día 1,893, 02:21

Jeni te vetem kundra 4 .... PR do ju mbeshtesi si te kete mundesi.

tori01
tori01 Día 1,893, 02:22

v & s

AqifPasha
AqifPasha Día 1,893, 03:37

Amathos unitet rreth familjes apo unitet rreth Shqiperise....

Ju e doni rreth familjes tuaj djallezore....

http://www.erepublik.com/en/article/operacioni-top-5-i-simpsonave--2200384/1/20

Andiroid
Andiroid Día 1,893, 05:13

V
Ke harruar piken: Kjo nuk eshte nje parti e duhur per kalamoj tekanjosa dhe pa edukat!

@Altinks e kerkoj dhe dikush tjeter para teje http://www.erepublik.com/en/article/per-shqiperine-etnike--2196643/1/20

donlaerto
donlaerto Día 1,893, 10:40

Zedhenes, me bohet qefi e paske heq flamurin e imponuar...V S

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.