Ambiente de fondo si/no

Join the new world

 

[BabyBoom] Po vjen !

Día 1,896, 09:36 Publicado en Albania Albania por kushtrimzz

Pershendetje qytetare te eShqiperise,

Komuniteti Shqipetar ne loje po rritet dita dites,dhe po forcohemi gjithashtu,mirepo per te arritur atje ku deshirojme na duhen shume lojtare te rinje,dhe kete po mundohemi te bejme,pra te rrisim numrin e lojtareve aktiv ne loje.

Ka nje muaj qe po organizohet nje projekt per Baby Boom ( prurje te medha te lojtareve te rinje ne loje ) dhe tash eshte ne finalizim e siper.
Pra loja do te postohet ne portalin me te klikuar ne Shqiptari www.telegrafi.com , ku do te kete nje banner ne ballinen e saj dhe nje artikull ku sqarohet loja.

Natyrisht ky projekt nuk do te mund te realizohej pa kontributin e madh te disa lojtareve qe gjithmone sa here jane thirre per te kontribuar nuk kane menduar dy here dhe kane kontribuar.

Financimin e ketij projekti per BB e kane bere dy legjendat ne kete loje Maxxxy dhe Eros, te cilet e kane paguar bannerin dhe artikullin.

Gjithashtu nje falenderim per ArlinDx, i cili gjeti kohe ne cdo moment qe te vije me mua personalisht qe te diskutojme per detajet e BB si me Ministrine e Edukimit si me stafin e Telegrafit.

Nje falenderim gjithashtu per Altinks qe ishte i gatshem ne cdo kohe qe te na dergoje me veturen e tij sa her qe kishte nevoje per te biseduar me stafin e Telegraft.

Plan programi i Telegrafit:

- Me daten 30.01.2013 ne oren 08:00 do te shfaqet artikulli ku flet per lojen ne rubriken "Teknologji"
- Me daten 30.01.2013 ne oren 19:00 do te shfaqet banneri ne rubrikat "Sport dhe Teknologji" 10,000 shfaqje
- Me daten 31.01.2013 deri me daten 04.01.2012 do te shfaqet loja cdo dite nga ora 08:00 nga 10,000 shfaqje.

Linku per referrer do te vendoset linku i Fabrikes Shteterore .

Nje lutje dhe kerkese per te gjithe juve,mobilizohuni dhe ndihmoni Ministrine e Edukimit qe ky BB te jete i suksesshem dhe bebet te mbesin ne loje,jo ta lejne lojen pastaj,per me shume,kontaktoni Ministrine e Edukimit ku do te merrni instrukcione se si mund te ndihmoni.
http://www.erepublik.com/en/article/lajmerohu-per-staff-ne-moe--2202520/1/20

Gjithashtu ftohen te gjithe kongresmenet qe te dhurojne 5 gold qe i kane marre nga medalja tek Presidenti i vendit sepse nga ato do te behet nje fond ku do te sigurohen ushqim dhe armatim per bebet.
Lista e kongresmeneve qe i kane dhuruar goldet https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At6ZB_8Mxrq4dDI3T2NVUkI5N0M0TFl6bWExNmJMRFE#gid=0Miresevijne bebet \o/

 

Comentarios

kushtrimzz
kushtrimzz Día 1,896, 09:36

Komenti i pare i rezervuar per bebet qe do te vijne o7

bulqize1
bulqize1 Día 1,896, 09:39

V

Zamo aka BigDamage
Zamo aka BigDamage Día 1,896, 09:40

vote ,...,une sot i shtova 5 veta

iPanchO
iPanchO Día 1,896, 09:40

o/ hajdeni bebe te mOOOmi 🙂
Kemi mu kujdes ne menyren me te mire te mundshme,me i rrit e me i bo trima!

Skenerbeuu
Skenerbeuu Día 1,896, 09:41

urime pra dhe sukses ne punen

raamce
raamce Día 1,896, 09:45

urime dhe suksese po kta te telegrafit a far mileti be jan qe ja lidhin qaq nalt 😒

jonkastrioti
jonkastrioti Día 1,896, 09:45

Te japim nje shembull te mire bebeve qe po vijne 😉

te bashkuar pergjithome per nje eShqiperi me te forte

http://www.erepublik.com/en/article/harta-e-re-ne-erepublike-2202451/1/20 mos harroni te shikoni harten e re

THE BL00DY ALBOZ
THE BL00DY ALBOZ Día 1,896, 09:46

Wow, shume mire, nese kjo realizohet pa marr parasysh rrethanat tjera ushtarake te eShqiperis pa diskutim se kjo qeveri per mendimin tim shpallet e Sukseshme 😃 !

V

KOSOVA ArlinDx
KOSOVA ArlinDx Día 1,896, 09:47

Kesaj rradhe sdu me pa perqamje politike mes te lojtareve , te jemi se paku nje here te bashkum per te miren e Shqiperise...

Mire se na vin bebet do t`mundohemi me i prit sa ma mire

B E N J A M I N
B E N J A M I N Día 1,896, 09:51

Hail Albania!!! o7

Endritt Zekka
Endritt Zekka Día 2,111, 04:30

Do you still remember these times?

It was a honor to fight side by side with Argentina,to cooperate with you 🙂

Krye Qendra
Krye Qendra Día 1,896, 09:52

V
Suksese

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Día 1,896, 09:52

Bravo bravo bravo o/

Barbo Ispiro
Barbo Ispiro Día 1,896, 09:54

Waiting for the eBabies : )

Hail Albania o7

KargaReyiz
KargaReyiz Día 1,896, 09:58

Voted

Hail Albania
Hail Türkiye
Hail Ukraine
Hail EDEN

metalikcry
metalikcry Día 1,896, 10:00

v
Hail Albania
Hail Türkiye
Hail EDEN

MuratSelim
MuratSelim Día 1,896, 10:07

V.
Hail Albania
Hail Türkiye
Hail EDEN

Dardan N81
Dardan N81 Día 1,896, 10:10

o/

AM14
AM14 Día 1,896, 10:10

Po deshka mu ba msus apet, sa te muj kom me kon on nqato dit qe postohet, per me ju nimu bebeve qe mu ba luftar besnik te Shqiperis.

Divineal
Divineal Día 1,896, 10:11

Ju lumte djem jeni te vetmit qe keni marr iniciative pasi qe te gjith ishum fjal e jo vepra e ju e pasni bo ni veper tmir! ju lumt!

iPanchO
iPanchO Día 1,896, 10:11

http://www.erepublik.com/en/article/lajmerohu-per-staff-ne-moe--2202520/1/20 Behuni pjese e MoE dhe na ndihmoni qe se bashku te i rrisim bebet:p o/

A E N E A S
A E N E A S Día 1,896, 10:12

Me ne fund dhe ky projekt i nisur nga qeveria e dhjetorit po realizohet o/

LegendFromCroatia
LegendFromCroatia Día 1,896, 10:14

o/

RajuB
RajuB Día 1,896, 10:20

BRAVOOO!! V

Divineal
Divineal Día 1,896, 10:25

RITA PO VJEN RITA PO VJEN! 😛

Obersoldat
Obersoldat Día 1,896, 10:25

Bravo o7

LmBigger
LmBigger Día 1,896, 10:25

o7

KD22
KD22 Día 1,896, 10:28

i want to have many kids 😃

BeronMUFC
BeronMUFC Día 1,896, 10:35

shum pergezime per mundin tuaj... shpresojme qe te behen sa me shum bebe dhe te vazhdojne lojen metutje 🙂

o7

saveyourass
saveyourass Día 1,896, 10:37

v

ILLYRIAN .PUNISHER
ILLYRIAN .PUNISHER Día 1,896, 10:41

ahahhahaah sa te mire jane femijet 😛 hahahah Big V

AFRIm GoGa1
AFRIm GoGa1 Día 1,896, 10:43

Bravo o7!

enzq
enzq Día 1,896, 10:45

V

Sandukaani
Sandukaani Día 1,896, 10:55

Hallall ju koft 🙂

Hacoguz
Hacoguz Día 1,896, 10:59

bravoooo

Kthetra Alb
Kthetra Alb Día 1,896, 11:05

WOW bravo!

FreeGigi
FreeGigi Día 1,896, 12:12

SUPPORT !

CPIRRAZ
CPIRRAZ Día 1,896, 13:02

I'm a baby I'm a boom but not BabyBOOM 😛

MDejzi
MDejzi Día 1,896, 13:05

o7

LEKSENDER
LEKSENDER Día 1,896, 13:34

Bravo Eros e Maxxy !
eShqiperia esht ne borxh me ju dhe Shqiptaret krenohen me djem si ju
Shpresoj te lindin sa me shum bebe dhe ti rrisim te fort te mos jua merzisim lojen per 2 dit me sherret qe bejn politikanet per te kenaqur egon personale

Peja001
Peja001 Día 1,896, 14:27

si pjes e stafit te moe do mundohemi te bejm te pamunduren qe te mbajm sa ma shum lojtar

Goran Joksimovic
Goran Joksimovic Día 1,896, 14:59

31.01.2012 e paske bo po nejse po dihet qe per 2013 e ki fjalen 😛

kushtrimzz
kushtrimzz Día 1,896, 15:15

^ Flm per permiresimin,vec ti e paske lexu krejt me vemendje hehe 🙂

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Día 1,896, 15:49

kam nje vend per me adoptu me grun e re 😛

CYANlDE
CYANlDE Día 1,897, 02:43

urime djem

AqifPasha
AqifPasha Día 1,897, 05:19

Pergezime te gjitheve ... shpresojme qe kjo pune te mos shkoje dem dhe te forcohemi sa me shume. ..

Kushtrimzz , ka ngel edhe data 04.01.2012 (tek rreshti i trete) qe nuk ka sens 😛 😛 ...

Labern
Labern Día 1,897, 05:31

Premtimet po realizohen shumeee shpejt, Hail te gjithe qe kane punu ne kete aspekt dhe qe do vazhdojne te punojne si me se miri per zhvillimin dhe rritjen e shqiperise.

Behar90
Behar90 Día 1,897, 06:58

Ai qe meret me kte pune tme coje ftes 🙂 sepse dua te vendos dhe une 1 banner te website im 🙂

Brdar Dragan
Brdar Dragan Día 1,897, 17:30

HAIL EDEN!

 
Publicar tu comentario

¿Qué es esto?

Estás leyendo un artículo escrito por un ciudadano de eRepublik, un juego de estrategia multijugador inmersivo basado en países reales. Crea tu propio personaje y ayuda a tu país a alcanzar todo su esplendor mientras tú te consolidas como un héroe de guerra, un reconocido editor o un gurú de las finanzas.