Ambient on/off

Join the new world

 

[BabyBoom] Po vjen !

Day 1,896, 09:36 Published in Albania Albania by kushtrimzz

Pershendetje qytetare te eShqiperise,

Komuniteti Shqipetar ne loje po rritet dita dites,dhe po forcohemi gjithashtu,mirepo per te arritur atje ku deshirojme na duhen shume lojtare te rinje,dhe kete po mundohemi te bejme,pra te rrisim numrin e lojtareve aktiv ne loje.

Ka nje muaj qe po organizohet nje projekt per Baby Boom ( prurje te medha te lojtareve te rinje ne loje ) dhe tash eshte ne finalizim e siper.
Pra loja do te postohet ne portalin me te klikuar ne Shqiptari www.telegrafi.com , ku do te kete nje banner ne ballinen e saj dhe nje artikull ku sqarohet loja.

Natyrisht ky projekt nuk do te mund te realizohej pa kontributin e madh te disa lojtareve qe gjithmone sa here jane thirre per te kontribuar nuk kane menduar dy here dhe kane kontribuar.

Financimin e ketij projekti per BB e kane bere dy legjendat ne kete loje Maxxxy dhe Eros, te cilet e kane paguar bannerin dhe artikullin.

Gjithashtu nje falenderim per ArlinDx, i cili gjeti kohe ne cdo moment qe te vije me mua personalisht qe te diskutojme per detajet e BB si me Ministrine e Edukimit si me stafin e Telegrafit.

Nje falenderim gjithashtu per Altinks qe ishte i gatshem ne cdo kohe qe te na dergoje me veturen e tij sa her qe kishte nevoje per te biseduar me stafin e Telegraft.

Plan programi i Telegrafit:

- Me daten 30.01.2013 ne oren 08:00 do te shfaqet artikulli ku flet per lojen ne rubriken "Teknologji"
- Me daten 30.01.2013 ne oren 19:00 do te shfaqet banneri ne rubrikat "Sport dhe Teknologji" 10,000 shfaqje
- Me daten 31.01.2013 deri me daten 04.01.2012 do te shfaqet loja cdo dite nga ora 08:00 nga 10,000 shfaqje.

Linku per referrer do te vendoset linku i Fabrikes Shteterore .

Nje lutje dhe kerkese per te gjithe juve,mobilizohuni dhe ndihmoni Ministrine e Edukimit qe ky BB te jete i suksesshem dhe bebet te mbesin ne loje,jo ta lejne lojen pastaj,per me shume,kontaktoni Ministrine e Edukimit ku do te merrni instrukcione se si mund te ndihmoni.
http://www.erepublik.com/en/article/lajmerohu-per-staff-ne-moe--2202520/1/20

Gjithashtu ftohen te gjithe kongresmenet qe te dhurojne 5 gold qe i kane marre nga medalja tek Presidenti i vendit sepse nga ato do te behet nje fond ku do te sigurohen ushqim dhe armatim per bebet.
Lista e kongresmeneve qe i kane dhuruar goldet https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At6ZB_8Mxrq4dDI3T2NVUkI5N0M0TFl6bWExNmJMRFE#gid=0Miresevijne bebet \o/

 

Comments

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,896, 09:36

Komenti i pare i rezervuar per bebet qe do te vijne o7

bulqize1
bulqize1 Day 1,896, 09:39

V

Zamo aka BigDamage
Zamo aka BigDamage Day 1,896, 09:40

vote ,...,une sot i shtova 5 veta

iPanchO
iPanchO Day 1,896, 09:40

o/ hajdeni bebe te mOOOmi 🙂
Kemi mu kujdes ne menyren me te mire te mundshme,me i rrit e me i bo trima!

Skenerbeuu
Skenerbeuu Day 1,896, 09:41

urime pra dhe sukses ne punen

raamce
raamce Day 1,896, 09:45

urime dhe suksese po kta te telegrafit a far mileti be jan qe ja lidhin qaq nalt 😒

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,896, 09:45

Te japim nje shembull te mire bebeve qe po vijne 😉

te bashkuar pergjithome per nje eShqiperi me te forte

http://www.erepublik.com/en/article/harta-e-re-ne-erepublike-2202451/1/20 mos harroni te shikoni harten e re

THE BL00DY ALBOZ
THE BL00DY ALBOZ Day 1,896, 09:46

Wow, shume mire, nese kjo realizohet pa marr parasysh rrethanat tjera ushtarake te eShqiperis pa diskutim se kjo qeveri per mendimin tim shpallet e Sukseshme 😃 !

V

KOSOVA ArlinDx
KOSOVA ArlinDx Day 1,896, 09:47

Kesaj rradhe sdu me pa perqamje politike mes te lojtareve , te jemi se paku nje here te bashkum per te miren e Shqiperise...

Mire se na vin bebet do t`mundohemi me i prit sa ma mire

B E N J A M I N
B E N J A M I N Day 1,896, 09:51

Hail Albania!!! o7

Endritt Zekka
Endritt Zekka Day 2,111, 04:30

Do you still remember these times?

It was a honor to fight side by side with Argentina,to cooperate with you 🙂

Krye Qendra
Krye Qendra Day 1,896, 09:52

V
Suksese

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,896, 09:52

Bravo bravo bravo o/

Barbo Ispiro
Barbo Ispiro Day 1,896, 09:54

Waiting for the eBabies : )

Hail Albania o7

KargaReyiz
KargaReyiz Day 1,896, 09:58

Voted

Hail Albania
Hail Türkiye
Hail Ukraine
Hail EDEN

metalikcry
metalikcry Day 1,896, 10:00

v
Hail Albania
Hail Türkiye
Hail EDEN

MuratSelim
MuratSelim Day 1,896, 10:07

V.
Hail Albania
Hail Türkiye
Hail EDEN

Dardan N81
Dardan N81 Day 1,896, 10:10

o/

AM14
AM14 Day 1,896, 10:10

Po deshka mu ba msus apet, sa te muj kom me kon on nqato dit qe postohet, per me ju nimu bebeve qe mu ba luftar besnik te Shqiperis.

Divineal
Divineal Day 1,896, 10:11

Ju lumte djem jeni te vetmit qe keni marr iniciative pasi qe te gjith ishum fjal e jo vepra e ju e pasni bo ni veper tmir! ju lumt!

iPanchO
iPanchO Day 1,896, 10:11

http://www.erepublik.com/en/article/lajmerohu-per-staff-ne-moe--2202520/1/20 Behuni pjese e MoE dhe na ndihmoni qe se bashku te i rrisim bebet:p o/

A E N E A S
A E N E A S Day 1,896, 10:12

Me ne fund dhe ky projekt i nisur nga qeveria e dhjetorit po realizohet o/

LegendFromCroatia
LegendFromCroatia Day 1,896, 10:14

o/

RajuB
RajuB Day 1,896, 10:20

BRAVOOO!! V

Divineal
Divineal Day 1,896, 10:25

RITA PO VJEN RITA PO VJEN! 😛

Obersoldat
Obersoldat Day 1,896, 10:25

Bravo o7

LmBigger
LmBigger Day 1,896, 10:25

o7

KD22
KD22 Day 1,896, 10:28

i want to have many kids 😃

BeronMUFC
BeronMUFC Day 1,896, 10:35

shum pergezime per mundin tuaj... shpresojme qe te behen sa me shum bebe dhe te vazhdojne lojen metutje 🙂

o7

saveyourass
saveyourass Day 1,896, 10:37

v

ILLYRIAN .PUNISHER
ILLYRIAN .PUNISHER Day 1,896, 10:41

ahahhahaah sa te mire jane femijet 😛 hahahah Big V

AFRIm GoGa1
AFRIm GoGa1 Day 1,896, 10:43

Bravo o7!

enzq
enzq Day 1,896, 10:45

V

Sandukaani
Sandukaani Day 1,896, 10:55

Hallall ju koft 🙂

Hacoguz
Hacoguz Day 1,896, 10:59

bravoooo

Kthetra Alb
Kthetra Alb Day 1,896, 11:05

WOW bravo!

FreeGigi
FreeGigi Day 1,896, 12:12

SUPPORT !

CPIRRAZ
CPIRRAZ Day 1,896, 13:02

I'm a baby I'm a boom but not BabyBOOM 😛

MDejzi
MDejzi Day 1,896, 13:05

o7

LEKSENDER
LEKSENDER Day 1,896, 13:34

Bravo Eros e Maxxy !
eShqiperia esht ne borxh me ju dhe Shqiptaret krenohen me djem si ju
Shpresoj te lindin sa me shum bebe dhe ti rrisim te fort te mos jua merzisim lojen per 2 dit me sherret qe bejn politikanet per te kenaqur egon personale

Peja001
Peja001 Day 1,896, 14:27

si pjes e stafit te moe do mundohemi te bejm te pamunduren qe te mbajm sa ma shum lojtar

Goran Joksimovic
Goran Joksimovic Day 1,896, 14:59

31.01.2012 e paske bo po nejse po dihet qe per 2013 e ki fjalen 😛

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,896, 15:15

^ Flm per permiresimin,vec ti e paske lexu krejt me vemendje hehe 🙂

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,896, 15:49

kam nje vend per me adoptu me grun e re 😛

CYANlDE
CYANlDE Day 1,897, 02:43

urime djem

AqifPasha
AqifPasha Day 1,897, 05:19

Pergezime te gjitheve ... shpresojme qe kjo pune te mos shkoje dem dhe te forcohemi sa me shume. ..

Kushtrimzz , ka ngel edhe data 04.01.2012 (tek rreshti i trete) qe nuk ka sens 😛 😛 ...

Labern
Labern Day 1,897, 05:31

Premtimet po realizohen shumeee shpejt, Hail te gjithe qe kane punu ne kete aspekt dhe qe do vazhdojne te punojne si me se miri per zhvillimin dhe rritjen e shqiperise.

Behar90
Behar90 Day 1,897, 06:58

Ai qe meret me kte pune tme coje ftes 🙂 sepse dua te vendos dhe une 1 banner te website im 🙂

Brdar Dragan
Brdar Dragan Day 1,897, 17:30

HAIL EDEN!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.