Ambient on/off

Bugarska Provokacija

6 Day 1,826, 06:26 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

zdravo luge eve edna bugarska provokacija koja vidov vo erep pisocite "StoneCold1 :Думи на Баба Ванга : " Македония е българска земя. Тя не е държава, а част от българската територия.""

read more »

мојата помош за Македонија

0 Day 1,774, 00:50 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Warfare analysis Warfare analysisread more »

Конгресман

2 Day 1,614, 02:45 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Political debates and analysis Political debates and analysis

Здраво момци и девојки!!!

Решив да се приjавувам за конгресман од листата на
Obedineta eMakedonija.

Можете да ме најдете во рег

read more »

Две слика-многу зборови

1 Day 1,611, 05:44 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Warfare analysis Warfare analysis

браво момци и девојки


мислам се справивме добро со Грција и Албанија.


а сеа одиме за Турција!!!
поз

read more »