Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Milliyetçi, Türkçü E-republik gazetesi

TÜRK Adının Anlamı

46 Day 2,382, 04:06 Published in Turkey Turkey First steps in eRepublik First steps in eRepublikTürk Milleti’nin tarihi insanlık tarihi kadar eskidir. “Türk” sözü tarihin en eski çağlarından beri kullanılıyordu ve belirli bir kavmin yada kavimler birliğinin adı … read more »

Türk’ün Ulu Atası: “Oğuz Kağan“ (Tanrıkut Mete Han)

91 Day 2,128, 13:19 Published in Turkey Turkey First steps in eRepublik First steps in eRepublikOrta Asya’nın bozkurtları olan Türkler, M.Ö. 234 yılına geldiklerinde Tanrı tarafından Oğuz (Mete) adında bir kişi oğlu ile ödüllendirilmişlerdi. Çin’in kendisini mutlak egemen olarak bildiğ … read more »

5 Ağustos Türk Adaletinin(!) Kara Günü / Ergenekon Davası

21 Day 2,085, 08:25 Published in Turkey Turkey Battle orders Battle orders

PKK'LI ŞEMDİN SAKIK'IN GİZLİ TANIK OLDUĞU, PKK'LI ŞERAFETTİN ELÇİ'NİN ADININ HAVAALANINA VERİLDİĞİ, APO DENEN ŞEREFSİZ TERÖRİSTİN KAHRAMAN İLAN EDİLDİĞİ BİR ÜLKEDE; VATANSEVERLERİN "VATAN HAİNİ" OLARAK ANILMALARI NORMALDİR...

GÜN GELECEK

read more »

3 Mayıs 1944 Türkçülük Davası ve Atsız'ın Kaleminden 3 Mayıs!

7 Day 1,991, 03:56 Published in Turkey Turkey First steps in eRepublik First steps in eRepublik3 Mayıs 1944 – Türkçülük Davası

Türkiye Cumhuriyeti Devleti 1944 yılına gelene kadar denilebilir ki; görünüş itibariyle de olsa kuruluş ülküsüne … read more »

Türk Bayramı Nevruz ( Yeni Gün Bayramı ) Tüm Türk Dünyasına Kutlu Olsun!

17 Day 1,945, 08:40 Published in Turkey Turkey First steps in eRepublik First steps in eRepublikTürk Bayramı Nevruz

Türk dünyasının her bölgesinde “Nevruz” Türklerin milli bayramı, “Ergenokon’dan Çıkış”, “Bahar Bayramı”, “ … read more »