Ambient on/off

Prezidenta UZRUNA! Kā bija un kā būs...

10 Day 3,424, 12:11 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysis
Sveicināta eLatvijas tauta!

Vēl sēžu pie galda, malkoju prezidenta cienīgu kafijas tasīti, ( Arabica, vidēji grauzdēta ) ko sagatavojis mans barists ( Meksis priestrādā ) un pārspriežu aktualitā … read more »

Prezidenta UZRUNA! Uzbrūkam Igaunījai? Kas notiek!?

18 Day 3,395, 05:35 Published in Latvia Latvia Political debates and analysis Political debates and analysis

*aplausi!*


*aplausi*

Liels paldies! *aplausi* Paldies.... paldies!

Paldies kongresam, elatvijas pilsoņiem, eks-prezidentam Meksim, atbalstītājiem un lieldraugiem no Mahimas par uzklāto galdu!

read more »

Ziemassvētku apsveikums! [IzM]

8 Day 3,323, 07:45 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSvētku brīnums jau sagaidīts, piparkūkas, zirņi, pīrāgi un cepetis jau noēsts! Dāvanas izdalītas lieliem un maziem! Lai skaisti un mierīgi aizvadās šis Ziemassvētku vakars jūsmājās.

Atliek vien … read more »

Šoks! Meksis atkāpjas no prezidenta krēsla? AF jūk un brūk!?

17 Day 3,318, 08:38 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment
Kā zināms, pēdējās dienās ir jūtama spēcīga propoganda no militārās vienības AfterFall! (turpmāk AF) Iekšējās izmeklēšanas izlūkdienesta aģents ziņo, ka eLatvijas prezidents Meksis ir … read more »

18. novembris - Latvijas Neatkarības svētki [IzM]

12 Day 3,286, 02:41 Published in Latvia Latvia Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

18.novembris ir Latvijas dzimšanas diena – lai arī vēl nebija nospraustas valsts robežas, apņēmīgu nacionālistu grupa šajā dienā 1918.gadā proklamēja neatkarīgu Latvijas valsti.

18. novembris ir … read more »