Ambient on/off

[MoEdu]28.11.2013 Fitore e Sinqert

4 Day 3,247, 12:27 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublikPershendetje lojtarë te dashur nga un Soldier95 ne kete artikull dua tju tregoj nje knaqesi qe kemi pasur per kete lojë te bukur me plot emocione.
Na ishe nje here nje Kosovë qe ne cdo datë 28 te
read more »

[MoEdu]Si te rrisni Forcen dhe te kurseni Goldin!

3 Day 3,247, 06:31 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublikGjeja me e rendesishme ne loje eshte forca.Dhe sa me i fuqishem qe te jesh aq me shume demtim mund te shkaktosh ne beteje,duke i ndihmuar vendit tend dhe aleateve te tij.

Per te shkuar ne … read more »

Albania Go Hard

34 Day 2,468, 11:08 Published in Chile Chile Financial business Financial business

Albania or ?,kim,Jolie coment 😃

1.Albania


2.?
3.

read more »

Albania Chile or My Girl

63 Day 2,466, 11:24 Published in Chile Chile Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Vote ALBANIA or CHILE or My Girlfriend Comment your Vote o7

1.ALBANIA
[img]http://i.imgur.com/B520P1O.png[/[/img] … read more »

[MoEdu] Misioni Spring Hunt ne Shqipë

15 Day 2,345, 12:19 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Pershendetje nga MoE ne kete artikull kam per detyer spjegimin ne shqip te Misionit te fundit qe esht tani ne kete jav,pershkrimin e cdo misioni nuk e kam read more »