Ambient on/off

Shqiptari flliqt

29 Day 2,657, 14:53 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje oj Shqipni me shqiptar shum patriota edhe shum qe i dojn shqiptart, koqe po luj se sosht e vertet.

Sot thash ti boj do cc te shes naj power pack ja bona shout out edhe mkomentoj ni grek ram dakord per marrveshje mi qoj paret po qato

read more »

Me ndihmoni me misionin 25 komente

8 Day 2,645, 05:19 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Me ndihmone se qe 10 vjet e kom kit mision 😕

read more »

Red Crescent Organisation in Albania

12 Day 2,543, 15:04 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Pershendetje,

Qoftese keni ndegju per punen e RCA(RedCrossOfAlbania)tani(Red Crescent Organisation) kemi qen nje organizat qe kemi bere donacion ne food ma heret ne loje, kemi qen shum te sukseshum dhe ndihmat kan qen te medhaja. Mendoj qe prap

read more »

Special interview with leader of mercenary Military Unit Vendetta.

12 Day 2,432, 19:27 Published in Turkey Turkey Warfare analysis Warfare analysis

I would like to announce the interview I made with the leader of MU(Vendetta) Mr.MaulMau. I asked him for an Interview which he accepted, It is made of 4 questions, here they are:

1)Who has created the Military Unit Vendetta?
1)The MU started

read more »